Výsledky

2. liga skupina A
o 5. - 10. místo

Konec sezony nás nezastihl v ideální formě. Serie těsných porážek se naštěstí zastavila a udrželi jsme soutěž!

tabulka
5. TJ Sokol Toužim 28 14 14 2002:1954 42
6. BaK Plzeň 28 12 16 2056:2185 40
7. TJ Lokomotiva Liberec I 28 12 16 1866:1949 40
8. Basket Slovanka B 28 11 17 1982:2055 39
9. BK Brandýs nad Labem 28 11 17 1920:2035 39
10. TJ Sokol Kladno 28 10 18 1946:2138 38
1. kolo
103. Basket Slovanka B - Sokol Kladno 68:88 (14:24 42:36 60:67)
104. Lokomotiva Liberec - Sokol Toužim 82:74 (13:18 36:36 58:57)
105. BK Brandýs n.L. - BaK Plzeň 67:83 (20:23 36:46 55:67)
2. kolo
106. Lokomotiva Liberec - BaK Plzeň 76:79 (16:19 33:34 52:52 68:68)
107. BK Brandýs n.L. - Sokol Toužim 56:69 (12:24 30:42 45:57)
3. kolo
108. Sokol Toužim - BaK Plzeň 71:86 (16:22 29:43 56:60)
109. Basket Slovanka B - Lokomotiva Liberec 46:63 (9:21 27:34 37:50)
110. Sokol Kladno - BK Brandýs n.L. 66:77 (19:23 36:43 48:58)
4. kolo
111. Basket Slovanka B - BK Brandýs n.L. 69:76 (17:20 28:36 53:58)
112. Sokol Kladno - Lokomotiva Liberec 70:77 (25:12 34:36 48:54)
5. kolo
113. Lokomotiva Liberec - BK Brandýs n.L. 69:55 (17:18 34:29 50:43)
114. Sokol Toužim - Basket Slovanka B 73:76 (19:21 33:50 57:63)
115. BaK Plzeň - Sokol Kladno 89:80 (21:16 39:34 67:54)
6. kolo
116. Sokol Toužim - Sokol Kladno 79:78 (26:16 44:38 57:55)
117. BaK Plzeň - Basket Slovanka B 79:65 (19:15 38:31 57:43)
7. kolo
118. Sokol Kladno - Basket Slovanka B 94:93 (24:14 49:27 62:66)
119. BaK Plzeň - Lokomotiva Liberec 63:60 (14:19 31:29 49:39)
120. Sokol Toužim - BK Brandýs n.L. 82:70 (15:16 34:34 54:48)
8. kolo
121. Sokol Toužim - Lokomotiva Liberec 81:64 (18:9 34:29 51:54)
122. BaK Plzeň - BK Brandýs n.L. 73:71 (17:19 38:40 57:61)
9. kolo
123. BaK Plzeň - Sokol Toužim 70:111 (12:26 32:51 50:78)
124. BK Brandýs n.L. - Basket Slovanka B 69:68 (22:31 42:42 57:59)
125. Lokomotiva Liberec - Sokol Kladno 84:62 (22:16 42:36 63:42)
10. kolo
126. Lokomotiva Liberec - Basket Slovanka B 80:70 (20:13 49:25 66:48)
127. BK Brandýs n.L. - Sokol Kladno 72:78 (15:16 31:29 50:50 68:68)
11. kolo
128. BK Brandýs n.L. - Lokomotiva Liberec (70:44) (11:17 31:28 50:36)
129. Sokol Kladno - Sokol Toužim (78:87) (15:17 39:42 56:61)
130. Basket Slovanka B - BaK Plzeň (83:68) (18:16 41:33 59:55)
12. kolo
131. Basket Slovanka B - Sokol Toužim (73:89) (25:25 41:47 58:66)
132. Sokol Kladno - BaK Plzeň (87:81) (23:24 41:42 63:56)

 

tabulka
1. BC Benešov 18 14 4 1185:963 32
2. BK Drapa Prosek 18 13 5 1276:1118 31
3. BK Baník Most 18 12 6 1320:1196 30
4. BK Czech coal Aldast Strakonice B 18 11 7 1334:1294 29
5. Basket Slovanka B 18 9 9 1271:1276 27
6. BK Brandýs nad Labem 18 7 11 1237:1334 25
7. TJ Sokol Toužim 18 7 11 1186:1221 25
8. TJ Lokomotiva Liberec I 18 6 12 1167:1279 24
9. TJ Sokol Kladno 18 6 12 1165:1331 24
10. BaK Plzeň 18 5 13 1285:1414 23
1. kolo
1. BK Drapa Prosek - BC Benešov 68:58 (23:10 41:22 54:39)
2. Baník Most - Basket Slovanka B 64:60 (26:7 42:21 55:34)
3. Sokol Toužim - Lokomotiva Liberec 70:63 (24:15 40:27 53:43)
4. BK Strakonice B - BK Brandýs n.L. 64:80 (19:25 33:42 56:61)
5. BaK Plzeň - Sokol Kladno 74:60 (24:15 43:27 60:48)
2. kolo
6. Baník Most - Lokomotiva Liberec 78:52 (21:9 36:28 53:41)
7. Sokol Toužim - Basket Slovanka B 64:72 (23:20 34:29 46:57)
8. BK Strakonice B - Sokol Kladno 62:70 (12:19 33:38 49:58)
9. BaK Plzeň - BK Brandýs n.L. 66:58 (21:14 34:30 46:40)
3. kolo
10. BK Brandýs n.L. - Sokol Kladno 71:80 (15:24 35:46 51:59)
11. Basket Slovanka B - BK Strakonice B 79:86 (14:29 34:42 51:72)
12. Lokomotiva Liberec - BaK Plzeň 87:85 (14:18 29:37 57:60 77:77)
13. BK Drapa Prosek - Baník Most 78:68 (26:19 44:33 61:54)
14. BC Benešov - Sokol Toužim 67:59 (16:15 35:30 51:43)
4. kolo
15. Basket Slovanka B - BaK Plzeň 93:83 (15:15 51:40 69:68)
16. Lokomotiva Liberec - BK Strakonice B 68:82 (17:22 36:44 46:61)
17. BK Drapa Prosek - Sokol Toužim 65:70 (13:25 22:40 49:56)
18. BC Benešov - Baník Most 73:49 (23:7 30:30 48:35)
5. kolo
19. Baník Most - Sokol Toužim 83:71 (20:16 47:37 66:49)
*20. BK Strakonice B - BK Drapa Prosek 54:93 (13:32 28:52 40:69)
21. BaK Plzeň - BC Benešov 62:72 (18:19 36:37 47:61)
22. BK Brandýs n.L. - Basket Slovanka B 82:83 (20:27 38:49 63:62)
23. Sokol Kladno - Lokomotiva Liberec 61:71 (26:22 38:42 48:55)
6. kolo
*24. BK Strakonice B - BC Benešov 47:96 (10:37 21:48 34:77)
25. BaK Plzeň - BK Drapa Prosek 46:59 (11:16 25:28 33:46)
26. BK Brandýs n.L. - Lokomotiva Liberec 82:75 (23:20 40:40 59:64)
27. Sokol Kladno - Basket Slovanka B 73:70 (23:22 42:35 62:55)
7. kolo
28. Basket Slovanka B - Lokomotiva Liberec 78:72 (19:17 31:32 56:51)
29. BK Drapa Prosek - BK Brandýs n.L. 94:88 (24:29 54:52 80:67)
30. BC Benešov - Sokol Kladno 70:51 (17:13 34:19 52:35)
31. Baník Most - BK Strakonice B 101:77 (30:16 58:31 78:57)
32. Sokol Toužim - BaK Plzeň 85:57 (14:19 32:37 55:53)
8. kolo
33. BK Drapa Prosek - Sokol Kladno 75:54 (20:19 38:31 62:45)
34. BC Benešov - BK Brandýs n.L. 74:62 (19:13 44:21 52:44)
35. Baník Most - BaK Plzeň 67:57 (19:14 35:24 50:42)
36. Sokol Toužim - BK Strakonice B 78:72 (16:20 33:34 49:52)
9. kolo
37. BK Strakonice B - BaK Plzeň 85:58 (28:14 42:32 70:44)
38. BK Brandýs n.L. - Baník Most 64:63 (22:21 46:42 59:50)
39. Sokol Kladno - Sokol Toužim 61:92 (17:17 29:40 50:64)
40. Basket Slovanka B - BK Drapa Prosek 66:62 (21:21 33:33 53:47)
41. Lokomotiva Liberec - BC Benešov 59:68 (24:18 32:38 39:49)
10. kolo
42. BK Brandýs n.L. - Sokol Toužim 83:80 (33:16 48:39 66:63)
43. Sokol Kladno - Baník Most 70:92 (24:26 36:53 52:75)
44. Basket Slovanka B - BC Benešov 47:65 (9:18 29:33 37:49)
45. Lokomotiva Liberec - BK Drapa Prosek 52:76 (17:15 26:44 38:63)
11. kolo
46. BC Benešov - BK Drapa Prosek 41:47 (9:12 25:26 38:41)
47. Lokomotiva Liberec - Baník Most 65:76 (17:18 32:38 47:58)
48. Basket Slovanka B - Sokol Toužim 71:77 (18:17 45:34 57:55)
49. Sokol Kladno - BK Strakonice B 75:98 (17:17 34:43 59:76)
50. BK Brandýs n.L. - BaK Plzeň 94:63 (23:15 38:37 59:53)
12. kolo
51. Basket Slovanka B - Baník Most 52:73 (12:21 32:33 42:51)
52. Lokomotiva Liberec - Sokol Toužim 62:58 (21:19 37:33 51:49)
53. BK Brandýs n.L. - BK Strakonice B 67:75 (13:16 33:40 51:58)
54. Sokol Kladno - BaK Plzeň 86:62 (20:19 40:35 62:48)
13. kolo
55. Sokol Kladno - BK Brandýs n.L. 51:61 (12:15 30:32 45:43)
56. BaK Plzeň - Basket Slovanka B 100:83 (17:14 51:41 75:64)
57. BK Strakonice B - Lokomotiva Liberec 57:56 (14:11 24:28 43:40)
58. Sokol Toužim - BK Drapa Prosek 63:74 (14:22 30:35 41:55)
59. Baník Most - BC Benešov 81:76 (20:16 33:34 58:51)
14. kolo
60. BK Strakonice B - Basket Slovanka B 69:57 (16:13 37:25 50:39)
61. BaK Plzeň - Lokomotiva Liberec 86:68 (26:14 51:32 66:46)
62. Baník Most - BK Drapa Prosek (65:68) (19:14 30:30 50:49)
*63. Sokol Toužim - BC Benešov 20:0
15. kolo
64. Sokol Toužim - Baník Most 60:68 (19:13 32:28 50:40)
65. BC Benešov - BK Strakonice B 53:50 (18:13 35:21 45:34)
66. BK Drapa Prosek - BaK Plzeň 85:63 (19:16 40:36 66:52)
67. Lokomotiva Liberec - BK Brandýs n.L. 88:59 (20:5 39:27 66:42)
68. Basket Slovanka B - Sokol Kladno 92:52 (21:16 45:24 59:46)
16. kolo
69. BK Drapa Prosek - BK Strakonice B 67:83 (19:24 37:55 52:68)
70. BC Benešov - BaK Plzeň 90:67 (35:13 51:31 71:49)
71. Basket Slovanka B - BK Brandýs n.L. 77:65 (13:32 42:43 64:55)
72. Lokomotiva Liberec - Sokol Kladno 64:57 (8:13 22:28 40:40)
17. kolo
73. Lokomotiva Liberec - Basket Slovanka B 67:74 (15:27 26:39 46:58)
74. Sokol Kladno - BK Drapa Prosek 64:68 (15:23 35:39 56:56)
75. BK Brandýs n.L. - BC Benešov 60:81 (8:30 32:42 42:66)
76. BaK Plzeň - Baník Most 67:91 (19:24 37:44 55:69)
77. BK Strakonice B - Sokol Toužim 85:57 (14:16 40:31 60:41)
18. kolo
78. BK Brandýs n.L. - BK Drapa Prosek 47:74 (12:23 20:43 33:51)
79. Sokol Kladno - BC Benešov 55:70 (21:28 32:46 42:58)
80. BK Strakonice B - Baník Most 88:47 (17:18 47:29 75:41)
81. BaK Plzeň - Sokol Toužim 97:51 (23:10 48:30 76:38)
19. kolo
82. BaK Plzeň - BK Strakonice B 92:100 (23:16 39:40 65:65 87:87)
83. Sokol Toužim - BK Brandýs n.L. 62:70 (10:15 29:35 54:49)
84. Baník Most - Sokol Kladno 70:74 (19:15 35:38 57:47)
85. BC Benešov - Basket Slovanka B 60:47 (13:8 37:20 50:27)
86. BK Drapa Prosek - Lokomotiva Liberec 61:66 (15:13 32:32 43:46)
20. kolo
87. Baník Most - BK Brandýs n.L. 84:44 (12:10 28:20 58:31)
88. Sokol Toužim - Sokol Kladno 69:71 (18:24 38:40 55:54)
89. BK Drapa Prosek - Basket Slovanka B 62:70 (10:19 26:34 43:54)
90. BC Benešov - Lokomotiva Liberec 71:32 (21:12 44:20 56:30)

 

Reklama

Partneři klubu