Indelec Slovanka - Sokol Hr.Králové 46 - 73

Indelec Slovanka - Slavia Kroměříž 60 - 43

Indelec Slovanka - SBŠ Ostrava 72 - 57

Hodnocení festivalu:

1.zápas: pátek 16.05.2008 v 17,15 hod.

INDELEC SLOVANKA – VALOSUN BRNO

Po hektické cestě do Pardubic se začátek utkání vůbec nepovedl. Po prohrané první čtvrtině 2:22!!!!  nadešla naštěstí druhá a pro nás vítězná čtvrtina 26:0. Ve druhém poločase se holky konečně probraly a nakročily tak do republikového šampionátu vítězně 58:45.

2.zápas : pátek 16.05.2008 v 19,45 hod.

BK SADSKÁ - INDELEC SLOVANKA

Jelikož tento zápas měl skoro hodinové zpoždění, dalo se očekávat, že děti budou unavené. Zápas ovšem odehrály s přehledem, zahrály si všechny a vyhrály 36:54.

3.zápas : sobota 17.05.2008 v 10,30 hod.

SOKOL HRADEC KRALOVE - INDELEC SLOVANKA

Již před odjezdem na turnaj byl Hradec považován za favorita. Hráčky se ovšem nebály do utkání proti větším, starším a silnějším hráčkám šly naplno a odvedly vynikající výkon. Na Hradec, který měl družstvo složené jen z ročníku narození 1997 to ovšem nestačilo. Ale jak se říká, nedaly jsme jim to zadarmo!! Konečný výsledek byl 73:46.

Po tomto zápase se nám uzavřela cesta k prvnímu místu. K postupu do boje o 3.místo nám chybělo "jen" jedno vítezství.

4.zápas : sobota 17.05.2008 v 13,30 hod.

SLÁVIA KROMĚŘÍŽ – INDELEC SLOVANKA

Konečnějsme hráli proti soupeři, který se nám nejen výškově ale i po fyzické stránce vyrovnal. Poslední sobotní zápas holky však hodně podcenily !! Nakonec však po čtvrtinách 17:15, 7:16, 17:11, 2:18 zápas dovedli do vítězství 43 :60.

Tragický výkon jim byl odpuštěn. Ne proto, že postoupily do bojů o 3.místo, ale proto, jak před tímto zápasem zabojovaly proti Hradci.

5.zápas : neděle 18.05.2008 v 10,30 hod.

INDELEC SLOVANKA – SBŠ OSTRAVA

V neděli přišla první a poslední pořádná zkouška! Ostrava, ktera má velice fyzicky vyvinuté hráčky,se proti nám objevila překvapivě. V posledním sobotním zápase nezvládla boj s Prostějovem, prohrála tím první místo ve skupině a tudíž i případnou možnost objevit se ve finále.

Zápas rozhodovala každá maličkost. Každá chybička nas stála mnoho dalších sil, abychom ji napravily. Boj to byl až do posledních vteřin, ale po NEJLEPŠÍCH výkonech, jaké holky za celý víkend předvedly jsme zápas o 3.místo vyhrály 72:57.

Velké poděkování patři nejen hrajícím hráčkám, ale také skvělé lavičce, kterou výborně podporovali i rodiče z publika. Jim patři přední DÍK, za fandění a podporu, jakou v největších nervech předvedli.

Celkové hodnocení:

Jak jistě každý víme, na festival nám hodně pomohly výborné výkony Barbory Koubkové a především Terezy Šípové.

Bez nich bychom se možná ani přes Prosek na mistrovství nedostaly.

Jim patří veliký dík za předvedené výkony. Holky hrály, jak nejlépe to umí.

Dokazuje to nejen to, že byly našimi 2 nejlepšími hračky, ale i to, že TEREZA ŠÍPOVÁ byla vyhlašena nejlepší hráčkou celého mistrovství.

Hodnocení trenérky :

Po prvním zápase jsem si myslela, že na tomto mistrovstvi nemáme co dělat.

Ovšem, poté co se holky daly dohromady, dalo se na jejich hru i koukat.

Den po získání medajle se nedá hodnotit negativne.

Pro některe hracky je to vubec prvni republika. A predevsim pro me jako hlavni trenerku byla take.

Jednou vetou – jsou stastna, pysna, a ten vyrvany hlas, ktery budu lecit cely tyden za to urcite stal J

Ale samozrejme, nic nekonci, naopak. Holky poznaly konecne poradne soupere a kazdy vime, ze je a bude stale co zlepsovat !!!

Jeste jednou chvi podekovat holkam, rodicum a nemuzu samozrejme zapomenout na Libora, ktery odvedl s holkama take kus prace.

Myslim si, ze pokud to takhle pujde dal, budeme mit silny tym jak z hracske tak po trenerske strance.

Nejmladší minižákyně

Domácí   Hosté   1. turnaj   2. turnaj   3. turnaj   4. turnaj   5. turnaj
1. INDELEC Slovanka - TJ Sokol Kladno   55 : 28   124 : 16   65 : 16   0 : 0   0 : 0
2. USK Praha - BK DRAPA Prosek   5 : 37   8 : 70   18 : 75   0 : 0   0 : 0
3. TJ Sokol Kladno - USK Praha   60 : 19   42 : 30   53 : 12   0 : 0   0 : 0
4. BK DRAPA Prosek - INDELEC Slovanka   0 : 20   19 : 82   44 : 57   0 : 0   0 : 0
5. BK DRAPA Prosek - TJ Sokol Kladno   67 : 20   86 : 21   60 : 24   0 : 0   0 : 0

Indelec Slovanka - USK 100 - 1

Opět další jasný průběh turnaje Přeboru Prahy!

USK : Indelec Slovnaka 5 : 101

Po loňských prohrách v této kategorii, ovšem získaných zkušenostech se nejmladší minižačky přidaly ke svých starším hvězdám a vládnou mládežnickému basketbalu v Praze.

Svou nadvládu předvedly hned v prvním turnaji na Kladně, kde nezaváhaly a potvrdily, že loňská sézóna, kde děvčata utrpěla porážky občas dosti ponižující byla pro ně obrovskou zkušeností.

Pochvalu zaslouží celé družstvo. Vítězství byla zasloužená, holky bojovaly a předvedly výkon, za který by se nemusely stydět ani ve vyšší kategorii.

Velkou pochvalu zaslouží Tereza Šípová, která trénuje se staršíma, tudíž holkám velmi pomohla a do hry se mohli zapojit i nováčci, kteří velmi překvapily zejména svou bojovností na svém úplně prvním turnaji v životě.

Družstvo také podpořila kapitánka družstva Klára Geffertová, která si svou roli začala pořádně užívat a vede družstvo jako se sluší a patří.

Jen doufám, že holky nepoleví a budou předvádět lepší a lepší výkony.