Příští utkání

Pražský přebor U13 - ročník 2003 a mladší

sobota 2.4.2016

Místo: Aritma Praha, Nad Lávkou 5, Praha 6

https://mapy.cz/zakladni?x=14.3432909&y=50.0973731&z=17&source=addr&id=8985624

Čas: 12:30 = Basket Slovanka - BK Prosek
         14:00 = BA Sparta - Basket Slovanka
Sraz: 11:45 hod

  =====================================================================

Pražský přebor U13 - ročník 2003 a mladší


  • sobota 13.2.2016
Soupeř: HB Basket + USK Praha
Místo: Tělocvična ZŠ T. G. Masaryka, Modřanská 10a/1375, Modřany Praha 4
Sraz: 9:45 hod
Čas: 10:30 HB Basket – Basket Slovanka

       12:00 Basket Slovanka – USK Praha


  • neděle 14.2.2016

Soupeř: Aritma Praha + Nobiles Nusle
Místo: Tělocvična ZŠ T. G. Masaryka, Modřanská 10a/1375, Modřany Praha 4
Sraz: 9:45 hod
Čas: 10:30 Aritma Praha – Basket Slovanka

     12:00 Basket Slovanka – Nobiles Nusle


  • Přeběžná nominace:

Lucka Svatoňová, Kačka Šírlová, Nela Temesgenová, Kačka Nováková, Nataša Reitzová, Markéta Nádvorníková, Kristýna Palánová, Andrea Vacková, Eliška Krausová, Aneta Balintová, Aneta Krupková, Zuzka Sieberová, po dohodě některé hráčky od Anety


=============================================================

Pražský přebor U13 - ročník 2003 a mladší

 

  • neděle 17.1.2016

Soupeř: BK Prosek + BA Sparta

Místo: TJ Sokol Nusle, Na Květnici 700/1a, Praha 4, 140 00

http://mapy.cz/zakladni?x=14.4392257&y=50.0611054&z=17&source=addr&id=9088849

Čas: 12:30 hod = BK Prosek

         14:15 hod = BA Sparta

Sraz: 11:45 hod

  • předběžná nominace:
Lucka Svatoňová, Helena Leinweberová, Kačka Šírlová, Nela Temesgenová, Markéta Nádvorníková, Andy Vacková, Kristýna Palánová, Nataša Reitzová???, Eliška Krausová, Kačka Nováková, Zuzka Sieberová, Aneta Balintová, Aneta Krupková + po dohodě s Anetou hráčky 2004.

 ============================================================

Pražský přebor U13 - ročník 2003 a mladší


Místo: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská 1/1960, Praha 8 - Libeň

  • sobota 5.12.2015
09:00 - 10:30 hod =  Basket Slovanka – HB Basket Praha
12:00 - 13:30 hod =  USK Praha – Basket Slovanka

  • neděle 6.12.2015
10:30 - 12:00 hod = Nobiles Nusle – Basket Slovanka
13:30 - 15:00 hod = Basket Slovanka – Aritma Praha

Nominace: Lucka Svatoňová, Helena Leinweberová, Kačka Šírlová, Nela Temesgenová, Markéta Nádvorníková, Andy Vacková, Kristýna Palánová, Nataša Reitzová (neděle), Eliška Krausová, Kačka Nováková, Zuzka Sieberová, Aneta Balintová, Aneta Krausová + po dohodě s Anetou hráčky 2004.

============================================================

Pražský přebor U13 - ročník 2003 a mladší

sobota: 7.11.2015

Čas:  15.00 hod Basket Slovanka : BK Prosek
        16.30 hod BA Sparta Praha : Basket Slovanka

Sraz: 14:15 hod

Místo: Hala SK Aritma Praha, Nad Lávkou 5, Praha 6


http://mapy.cz/zakladni?x=14.3438059&y=50.0974351&z=17&l=0&source=addr&id=8985624

 

  • Předběžná nominace:

Lucka Svatoňová, Helena Leinweberová, Nela Temesgenová, Kateřina Šírlová, Kačka Nováková, Nataša Reitzová, Markéta Nádvorníková, Andrea Vacková, Kristýna Palánová, Eliška Krausová, Aneta Krupková, Zuzka Sieberová


Konečná nominace bude sdělena na pátečním tréninku.

==============================================================

Pražský přebor U13 - ročník 2003 a mladší


  • sobota 10.10.2015
Místo: Sportovní hala v Jenči, Lidická 210, Jeneč (dálnice směr K.Vary, sjezd na 7km, na kruhovém objezdu doprava, první doleva, cca 300m za železničním přejezdem), nebo bus č.306 ze Zličína.

Čas:  15:15hod = HB Basket - Basket Slovanka 

          16:45hod = Basket Slovanka - USK Praha

Sraz: 14:30 hod na místě

  • neděle 11.10.2015

Místo: PORG – Gymnázium a ZŠ, Jánošíkova 1300/6 , Praha 4 – Krč

Čas: 09:30 hod =  Basket Slovanka - NOBILES Nusle

        11:00 hod =  Aritma Praha - Basket Slovanka

Sraz: 08:45 hod na místě


Nominace bude sdělena na páteční tréninku.

Reklama

Partneři klubu