Příští utkání

Žákovská liga U15 - ročník 2001 a mladší

  • sobota 2.4.2016
Místo: BA Sparta, Kovářova 1617, Praha 5
Soupeř: Basket Ostrava
Čas: 19:00 hod
Sraz: 18:15 hod

  • neděle 3.4.2016

Místo: BA Sparta, Kovářova 1617, Praha 5
Soupeř: SBŠ Ostrava
Čas: 10:00 hod
Sraz: 09:15 hod

====================================================================

Žákovská liga U15 - ročník 2001 a mladší

 

Sobota 27.2.2016  je volno. 
Brno zažádalo o přeložení utkání a náhradní termín je 14.4.2016 v 17:00 hod na ZŠ Slovance. Do haly budeme vpuštěni v 16:30 hod.

Neděle 28.2.2016
Soupeř: Žďár nad Sázavou
Čas: 10:30 hod
Sraz: 9:45 hod
Místo: ZŠ Sadská, K Světlé 386, Sadská


 =============================================================

Žákovská liga U15 - ročník 2001 a mladší

  • čtvrtek 25.2.2016
Soupeř: HB Basket
Místo: Sportovní hala Zličín, Na Radosti 242b, Praha 5

http://mapy.cz/zakladni?x=14.2880241&y=50.0607542&z=16&source=addr&id=11015031

Čas: 16:15 hod
Sraz: 15:30 hod

Nominace:

  • Andrea Ondroušková, Tereza Holanová, Kačka Nováková, Denisa Caňkářová, Niki Dvořáková, Lucie Lišková, Štěpa Falladová, Míša Dvořáková, Lucie Svatoňová, Helena Leinweberová, Kája Červinková

 =============================================================

Žákovská liga U15 - ročník 2001 a mladší

  • sobota 13.2.2016
Soupeř: BA Sparta
Místo: TJ Pankrác, Lomnického, Praha
Čas: 15:30 hod
Sraz: 14:45 hod

  • neděle 14.2.2016
Soupeř: USK Praha
Místo: Aritma Praha, Nad Lávkou 5, Praha 6
Čas: 10:00 hod
Sraz: 9:15 hod

  • Nominace:
Andrea Ondroušková, Tereza Holanová, Denisa Caňkářová, Kačka Nováková, Niki Dvořáková, Míša Dvořáková, Štěpa Falladová, Lucie Lišková, Lucka Svatoňová, Adéla Krupková

=============================================================

Žákovská liga U15 - ročník 2001 a mladší

  • čtvrtek 25.2.2016
Soupeř: HB Basket
Místo: Sportovní hala Zličín, Na Radosti 242b, Praha 5

http://mapy.cz/zakladni?x=14.2880241&y=50.0607542&z=16&source=addr&id=11015031

Čas: 16:15 hod
Sraz: 15:30 hod

Nominace:

  • Andrea Ondroušková, Tereza Holanová, Kačka Nováková, Denisa Caňkářová, Niki Dvořáková, Lucie Lišková, Štěpa Falladová, Míša Dvořáková, Lucie Svatoňová, Helena Leinweberová

 

  • středa 10.2.2016
Soupeř: Levhartice Chomutov
Místo: Městská sportovní hala, Mánesova 4980, Chomutov

Čas: 17:00 hod
Sraz: 16:00 hod

Nominace:

Andrea Ondroušková, Tereza Holanová, Kateřina Nováková, Denisa Caňkářová, Nikola Dvořáková, Lucie Lišková, Štěpa Falladová, Míša Dvořáková, Lucie Svatoňová, Helena Leinweberová


Sadská pojede jedním autem a ostatní může vzít p. Toušek velkým autem. Dejte mi vědět, kdo pojete s JT.

Odjezd od haly Královka je ve 14:00 hod!!!

===========================================================

Žákovská liga U15 - ročník 2001 a mladší


  • pátek 15.1.2016

Soupeř: HB Basket

Místo: TJ Pankrác, Lomnického 1/1071, Praha 4

Čas: 16:15 hod

Sraz: 15:30 hod

  • neděle 17.1.2016

Soupeř: Levhartice Chomutov

Místo: SK Aritma Praha, Nad Lávkou 5, Praha 6

Čas: 14:00 hod

Sraz: 13:15 hod

  • předběžná nominace:

Tereza Holanová, Kačka Nováková, Nikola Dvořáková, Eva Hrdličková, Andrea Ondroušková, Denisa Caňkářová, Lucie Lišková, Štěpa Falladová, Míša Dvořáková, Lucie Svatoňová, Helena Leinweberová

 ============================================================

Žákovská liga U15 - ročník 2001 a mladší


  • sobota 21.11.2015
Soupeř: Slovan Litoměřice
Čas: 14:00 hod
Sraz: 13:15 hod
Místo: Kalich aréna, Zahradnická 28, Litoměřice

http://mapy.cz/zakladni?x=14.1228450&y=50.5331421&z=18&source=addr&id=9141897

  • neděle 22.11.2015
Soupeř: BSK TJ Jičín
Čas: 09:00 hod
Sraz: 08:15 hod
Místro: Sportovní areál Jičín - tělocvična, Revoluční 863, Jičín

http://mapy.cz/zakladni?x=15.3632399&y=50.4409952&z=17&source=addr&id=11471723

  • Předběžná nominace
Andy Ondroušková, Tereza Holanová, Kačka Nováková, Štěpa Falladová, Lucie Lišková, Adéla Krupková, Pája Větrovcová, Helena Leinweberová, Lucie Svatoňová, Anička Výborná, Nela Temesgenová

Konečná nominace bude sdělena na pátečním tréninku.

=============================================================

Žákovská liga U15 - ročník 2001 a mladší

POZOR, JEDEN DEN ODEHRAJEME DVA ZÁPASY, TZN., ŽE 8.11.2015 BUDEME MÍT VOLNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • sobota 7.11.2015
Soupeř: Studánka Pardubice
Čas: 10:00 hod
Sraz: 09:00 hod
Místo: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská, Praha 8

Soupeř: KARA Trutnov
Čas: 15:00 hod
Sraz: 14:00 hod
Místro: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská, Praha 8

  • Předběžná nominace
Andy Ondroušková, Tereza Holanová, Kačka Nováková, Denisa Caňkářová, Nikola Dvořáková, Míša Dvořáková, Štěpa Falladová, Lucie Lišková, Adéla Krupková, Pája Větrovcová, Helena Leinweberová, Lucie Svatoňová

Konečná nominace bude sdělena na pátečním tréninku.

============================================================

Žákovská liga U15 - ročník 2001 a mladší

POZOR, JEDEN DEN ODEHRAJEME DVA ZÁPASY, TZN. ŽE 17.11.2015 BUDEME MÍT VOLNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • středa 28.10.2015
Soupeř: BC Benešov
Čas: 11:00 a 15:00 hod
Sraz: 10:15 hod
Místo: Dukelská 1818, Benešov, 256 01

http://mapy.cz/zakladni?x=14.6831872&y=49.7831073&z=17&source=addr&id=9426359

  • Předběžná nominace
Andy Ondroušková, Tereza Holanová, Kačka Nováková, Denisa Caňkářová, Nikola Dvořáková, Míša Dvořáková, Štěpa Falladová, Lucie Lišková, Adéla Krupková, Pája Větrovcová, Helena Leinweberová, Lucie Svatoňová

Konečná nominace bude sdělena na pondělním tréninku.

 =============================================================

Žákovská liga U15 - ročník 2001 a mladší

 

  • sobota 10.10.2015

soupeř: BSK TJ Jičín

Čas: 11:30 hod, sraz: 10:45 hod

Místo: TJ hala Pankrác, Lomnického 1/1071, Praha 4, PSČ 140 00


  • neděle 11.10.2015

soupeř: Slovan Litoměřice

Čas: 11:30 hod, sraz: 10:45 hod

Místo: TJ hala Pankrác, Lomnického 1/1071, Praha 4, PSČ 140 00


Předběžná nominace: Andy Ondroušková, Kačka Nováková, Tereza Holanová, Denisa Caňkářová, Niki Dvořáková, Míša Dvořáková, Kristýna Novotná, Lucie Lišková, Štěpa Falladová, Lucie Svatoňová, Helena Leinweberová

Konečná nominace bude sdělena na pátečním tréninku

=============================================================

Žákovská liga U15 - ročník 2001 a mladší

 

  • sobota 26.09.2015
soupeř: Kara Trutnov
Čas: 14:30 hod, sraz: 13:30 hod
Místo: ZŠ Trutnov, Komenského 399, Trutnov

http://mapy.cz/zakladni?x=15.8993118&y=50.5614928&z=16&source=addr&id=9367034

  • neděle 27.09.2015

soupeř: Studánka Pardubice
Čas: 9:00 hod, sraz: 8:00 hod
Místo: Hala ZŠ Studánka, Luční ul., Pardubice

http://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=15.8028124&y=50.0359138&z=16&rc=9jxkfxXhyl&rl=&rl=Lu%C4%8Dn%C3%AD&rp={%22criterion%22%3A%22fast%22}


Nominace bude sdělena na pátečním tréninku.

=============================================================

Žákovská liga U15 - ročník 2001 a mladší


  • sobota 19.09.2015
Soupeř: Hradec Králové
Čas: 11:00 hod, sraz: 10:15 hod na místě
Hala: Sportovní hala, Eliščino nábřeží 777, Hradec Králové, PSČ 500 02

http://mapy.cz/zakladni?x=15.8281757&y=50.2136064&z=16&source=addr&id=9052638

  • neděle 20.09.2015

Soupeř: BK Litomyšl
Čas: 10:00 hod, sraz: 9:15 hod na místě
Hala: Městská hala, T.G.Masaryka 1145, Litomyšl

http://mapy.cz/zakladni?x=16.3066475&y=49.8708766&z=17&source=addr&id=11174061

  • Předběžná nominace: 
Andy Ondroušková, Tereza Holanová, Kačka Nováková, Eva Hrdličková, Denisa Caňkářová, Nikola Dvořáková, Míša Dvořáková, Lucie Lišková, Štěpa Falladová, Lucie Svatoňová, Helena Leinweberová, Kristýna Novotná


Konečná nominace bude sdělena trenérem na pátečním tréninku.

Reklama

Partneři klubu