Příští utkání

Rozpis zápasů žákovské ligy U14 ročník 2002 a mladší

  • sobota 5.3.2016
Soupeř: BK Klatovy
Místo: Hala 5.ZŠ Kladno, Moskevská 2929, Kladno
Čas: 13:00 hod
Sraz: 12:15 hod

  • neděle 6.3.2016
Soupeř: BKJ Kralupy nad Vltavou
Místo: Sportovní hala, Cukrovar 1089, Kralupy nad Vltavou, PSČ 278 01
Čas: 12:00 hod
Sraz: 11:15 hod

  • Předběžná nominace hráček:
Pája Větrovcová, Štěpa Falladová, Lucie Lišková, Adéla Krupková, Míša Dvořáková, Anna Výborná, Tereza Petroušová, Martina Kouřilová, Tereza Čmejrková, Kája Červinková, Lucie Svatoňová, Kateřina Šírlová, Nela Temesgenová, Andy Vacková


Konečná nominace bude sdělěna na pátečním tréninku.

======================================================================

Rozpis zápasů žákovské ligy U14 ročník 2002 a mladší

  • sobota 20.2.2016
Soupeř: BC Slaný
Místo: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská 1, Praha 8
Čas: 10:00 hod
Sraz: 09:15 hod

  • neděle 21.2.2016
Soupeř: Levhartice Chomutov
Místo: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská 1, Praha 8
Čas: 10:00 hod
Sraz: 09:15 hod

  • Předběžná nominace hráček:
Pája Větrovcová, Štěpa Falladová, Lucie Lišková, Adéla Krupková, Míša Dvořáková, Anna Výborná, Tereza Petroušová, Martina Kouřilová, Tereza Čmejrková, Kája Červinková, Lucie Svatoňová, Kateřina Šírlová, Nela Temesgenová


Konečná nominace bude sdělěna na pátečním tréninku.

=============================================================

Rozpis zápasů žákovské ligy U14 ročník 2002 a mladší

 

  • sobota 6.2.2016
Soupeř: BK Strakonice
Místo: TJ Pankrác, Lomnického, Praha 4
Čas: 19:30 hod
Sraz: 18:30 hod

Předběžná nominace hráček:
  • Pája Větrovcová, Adéla Krupková, Míša Dvořáková, Lucie Lišková, Štěpa Falladová, Anička Výborná, Tereza Petroušová, Karolína Červinková, Tereza Čmerková, Martina Kouřilová, Veronika Pražská, Lucie Svatoňová, Helena Leinweberová, Kateřina Šírlová, Nela Temesgenová, Andy Vacková

============================================================

Rozpis zápasů žákovské ligy U14 ročník 2002 a mladší


  • sobota 5.12.2015
Soupeř: HB Basket Praha
Místo: Sportovní hala Jeneč, Lidická 210, Jeneč
Čas: 14:00 hod
Sraz: 13:15 hod

  • neděle 6.12.2015
Soupeř: HB Basket Praha
Místo: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská 1, Praha 8
Čas: 12:00 hod
Sraz: 11:15 hod

  • Předběžná nominace hráček:
Pája Větrovcová, Štěpa Falladová, Lucie Lišková, Adéla Krupková, Míša Dvořáková, Anna Výborná, Tereza Petroušová, Martina Kouřilová, Tereza Čmejrková, Kája Červinková, Lucie Svatoňová,  Helena Leinweberová, Kateřina Šírlová, Nela Temesgenová


Konečná nominace bude sdělěna na pátečním tréninku.

=============================================================

Rozpis zápasů žákovské ligy U14 ročník 2002 a mladší

 

  • sobota 28.11.2015
Soupeř: BKJ. Kralupy nad Vltavou
Čas: 10:00 hod
Sraz: 09:00 hod
Místo: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská, Praha 8

  • neděle 29.11.2015
Soupeř: Sokol Kladno
Čas: 09:30 hod
Sraz: 08:30 hod
Místro: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská, Praha 8

  • Předběžná nominace
Štěpa Falladová, Adéla Krupková, Pája Větrovcová, Helena Leinweberová, Lucie Svatoňová, Anička Výborná, Nela Temesgenová, Kája Červinková, Míša Dvořáková, Tereza Petroušová, Kateřina Šírlová, Martina Kouřilová, Tereza Čmejrková

Konečná nominace bude sdělena na pátečním tréninku.
============================================================

 

Rozpis zápasů žákovské ligy U14 ročník 2002 a mladší

 

  • sobota 14.11.2015
Soupeř: Levhartice Chomutov
Čas: 16:00 hod
Sraz: 15:00 hod
Místo: Městská sportovní hala, Mánesova 4980, Chomutov

http://mapy.cz/zakladni?x=13.4190833&y=50.4627889&z=17&source=addr&id=11453123

  • neděle 15.11.2015
Soupeř: BC Slaný
Čas: 10:00 hod
Sraz: 9:00 hod
Místo: Víceúčelová sportovní hala, Lacinova 1720, Slaný

http://mapy.cz/zakladni?x=14.0692985&y=50.2264012&z=17&source=addr&id=9684578

Předběžná nominace bude sdělena ve středu na tréninku a konečná nominace bude v pátek.

=============================================================

Rozpis zápasů žákovské ligy U14 ročník 2002 a mladší


  • sobota 03.10.2015
Soupeř: BK Klatovy
Čas: 16:00 hod
Sraz: 15:00 hod
Místo: Sportovní hala Klatovy, Voříškova 715, Klatovy

http://mapy.cz/zakladni?x=13.2876407&y=49.3977771&z=17&source=addr&id=10995264

  • neděle 04.10.2015
Soupeř: DBAK
Čas: 11:30 hod
Sraz: 10:30 hod
Místo: ZŠ Kožlany, Pražká 112, Kožlany

http://mapy.cz/zakladni?x=13.5430660&y=49.9953928&z=16&source=addr&id=11404439

Reklama

Partneři klubu