Příští utkání

Play off - mladší minižákyně - ročník 2001 a mladší.

  • sobota 21.3.2015
Soupeř: Hradec Králové
Místo: Hagibor, TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4780586&y=50.0797663&z=15&q=Izraelsk%C3%A1%206%2C%20Praha%2010

Čas: 11.00 hod
Sraz: 10:15 hod

  • neděle 22.3.2015
Soupeř: Hradec Králové
Místo: hala Sokol HK, Eliščino nábřeží 777, Hradec Králové

http://www.mapy.cz/zakladni?x=15.8291205&y=50.2140759&z=14&source=addr&id=9052638&q=Eli%C5%A1%C4%8Dino%20n%C3%A1b%C5%99e%C5%BE%C3%AD%20777%2C%20Hradec%20Kr%C3%A1lov%C3%A9

Čas: 13.00 hod
Sraz: 12:15 hod

Nominace hráček: Andy Ondroušková, Naty Vicherková, Tereza Holanová, Tereza Hásová, Natálie Doskočilová, Kačka Nováková, Eva Hrdličková, Lucie Lišková, Štěpa Falladová, Lucie Svatoňová, Helena Leinweberová, Míša Dvořáková, Niki Dvořáková, Denisa Caňkářová,
Náhradníci: Kačka Šírlová, Pája Větrovcová

 ==============================================================

Žákovská liga - U14, ročník 2001 a mladší

  • pátek 20.02.2015

Soupeř: BK Strakonice
Místo: ZŠ na Slovance, Bedřichovská 1, Praha 8

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4764914&y=50.1261141&z=15&q=Bed%C5%99ichovsk%C3%A1%201%2C%20Praha%208

Čas: 18:30 hod

Sraz: 17:45 hod

Nominace bude sdělena na tréninku.

==============================================================

Změna zápasu žákovské ligy U14, ročník 2001 a mladší


  • Zápas s Kladnem se odehraje v neděli 08.02.2015!!!!!!!!!!!!!
Čas: 9:00 hod
Místo: Místo: hala 5. ZŠ Kladno, Moskevská 2929, Kladno, PSČ 272 04

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.0758656&y=50.1392576&z=15&q=Moskevsk%C3%A1%202929%2C%20Kladno

Sraz před halou: 8:15 hod

  • V pondělí 09/02/2015 odehrajeme předehrávku zápasu proti HB Basket Praha.
Čas: 17:00 hod
Místo: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská 1, Praha 8

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4764914&y=50.1261141&z=15&q=Bed%C5%99ichovsk%C3%A1%201%2C%20Praha%208

Sraz: 16:15 hod

 

================================================================

Žákovská liga - U14, ročník 2001 a mladší


čtvrtek: 05.02.2015
Soupeř: Levhartice Chomutov
Místo: Městská sportovní hala, Mánesova 4980, Chomutov, PSČ 430 02

http://www.mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=13.4132022&y=50.4649239&z=15

Čas: 17:00 hod
Sraz před halou: 16:15 hod

sobota: 07.02.2015
Soupeř: Sokol Kladno
Místo: hala 5. ZŠ Kladno, Moskevská 2929, Kladno, PSČ 272 04

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.0758656&y=50.1392576&z=15&q=Moskevsk%C3%A1%202929%2C%20Kladno

Čas: 18:00 hod
Sraz před halou: 17:15 hod

Nominace hráček: Andy Ondroušková, Naty Vicherková, Tereza Holanová, Tereza Hásová, Kačka Nováková, Lucie Lišková, Míša Dvořáková, Niki Dvořáková, Denisa Caňkářová, Lucie Svatoňová, Helena Leinweberová

V příloze Vám zasílám omluvenku pro holky do školy, kterou asi budou potřebovat na ten čtvrtek. Prosím stáhněte si to a do odchodu si zapiště čas jak budou holky potřebovat.

Do Chomuta jedou zatím tři auta. Holky ze Sadský jedou v jednom autě samostatně, p. Toušek má celkem 8 míst a já mám pokud bude potřeba tři místa...... Tak mi prosím potvrďte účast, a zda budete chtít zajistit odvoz, ať to dáme nějak dohromady...............

=============================================================

Žákovská liga - U14, ročník 2001 a mladší

 

  • sobota: 24.01.2015

Soupeř: Levhartice Chomutov
Čas: 18:00 hod
Sraz: 17:15 hod

  • neděle:25.01.2015

Soupeř: Sokol Kladno
Čas: 11:30 hod
Sraz: 10:45 hod

Místo: TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4, PSČ 140 00
http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4316265&y=50.0574409&z=15&source=addr&id=8958258&q=%20Lomnick%C3%A9ho%201%2C%20Praha%204%2C%20PS%C4%8C%20140%2000

Nominace bude sdělena na pátečním tréninku.

 ===============================================================

Žákovská liga - U14, ročník 2001 a mladší

  • sobota 10.01.2015
Soupeř: BK Strakonice
Čas: 13:00 hod
Místo: Starz Aréna, Máchova 1113, Strakonice

http://www.mapy.cz/zakladni?x=13.8955672&y=49.2667488&z=16&q=M%C3%A1chova%201113%2C%20Strakonice

Sraz před halou: 12:00 hod

  • neděle 11.01.2015
Soupeř: HB Basket
Čas: 12:00 hod
Místo: Sportovní hala Jeneč, Lidická 210, Jeneč

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.2131255&y=50.0902889&z=15&q=Lidick%C3%A1%20210%2C%20Jene%C4%8D

Sraz před halou: 11:00 hod

Konečná nominace bude sdělena v pátek 9.1.2015 na tréninku.

============================================================

Žákovská liga - U14, ročník 2001 a mladší

 

Oba zápasy se hrají na ZŠ Na Slovance, Bedřichovská 1, Praha 8

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4764914&y=50.1261141&z=15&q=Bed%C5%99ichovsk%C3%A1%201%2C%20Praha%208

  • sobota 13.12.2014

Soupeř: BSK Jičín
Čas: 10:30 hod
Sraz před halou: 9:45 hod

  • neděle 14.12.2014

Soupeř: KARA Trutnov
Čas: 13:00 hod
Sraz před halou: 12:15 hod

Nominace hráček bude sdělena na pátečním tréninku 12.12.2014.

==========================================================

Žákovská liga - U14, ročník 2001 a mladší

 

  • sobota 29.11.2014

utkání: USK Praha - Basket Slovanka
Místo: Hala Ing. Škvora, Šantrochova 2/1800, Praha 6

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.3528257&y=50.0861331&z=15&source=addr&id=8974651&q=%C5%A0antrochova%202%2F1800%2C%20Praha%206

Čas: 15:00 hod
Sraz: 14:00 hod před halou

  • neděle 30.11.2014

utkání: BA Sparta - Basket Slovanka
Místo: Kovářova 1617, Praha 5 

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.3113541&y=50.0488569&z=16&q=Kov%C3%A1%C5%99ova%201617%2C%20Praha%205

Čas: 14:00 hod
Sraz: 13:00 hod před halou

Nominace bude sdělena 28.11.2014 na tréninku.

================================================================

Žákovská liga - U14, ročník 2001 a mladší


sobota 15.11. 2014 = Jablonec nad Nisou

Místo: hala SOŠOŘ, Podhorská 54, Jablonec nad Nisou
Čas: 12:00 hod
Sraz: 11:15 hod před halou

http://www.mapy.cz/zakladni?x=15.1742901&y=50.7250624&z=14&source=addr&id=9190866

neděle: 16. 11. 2014 = Litoměřice

Místo: Kalich Aréna, Zahradnická 28, Litoměřice
Čas: 10:00 hod
Sraz: 9:15 hod

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.1238846&y=50.5332041&z=15&source=firm&id=424079&q=Zahradnick%C3%A1%2028%2C%20Litom%C4%9B%C5%99ice


Nominace bude sdělena v pátek 14.11.2014 na tréninku na Slovance.

==============================================================

Žákovská liga - U14, ročník 2001 a mladší


  • pondělí 3.11.2014

Basket Slovanka - BK Brandýs nad Labem
Místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4751965&y=50.1242735&z=15&source=firm&id=359015&q=Z%C5%A0%20Na%20Slovance%2C%20Praha%208

Čas: 17:15 hod
Sraz před tělocvičnou: 16:15 hod

  • čtvrtek 6.11.2014

BK Brandýs nad Labem - Basket Slovanka
Místo: ZŠ Na Výslunní, Brandýs nad Labem

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.6550244&y=50.1895947&z=15&source=firm&id=356458&q=z%C5%A1%20na%20v%C3%BDslun%C3%AD%20brand%C3%BDs%20nad%20labem

Čas: 17:00 hod
Sraz před tělocvičnou: 16:00 hod

Konečná nominace bude sdělena v pátek 31/10/2014 na tréninku. Hráčky, které na zápas nebudou nominovány půjdou na trénink k Lulu na Mochovskou od 16.00 - 18:00 hod.

===========================================================

Žákovská liga U14 - ročník 2001 a mladší



Čas začátku zápasu: 18.10. 2014 =  14:00 hod = KARA Trutnov
                                 19.10. 2014 =  10:00 hod = BSK Jičín

Sraz v tělocvičně:  sobota = 13:15 hod
                              neděle =9:15 hod

Adresa tělocvičny a haly:
Trutnov = http://www.mapy.cz/zakladni?x=15.9018336&y=50.5595743&z=15&source=addr&id=9367034&q=Komensk%C3%A9ho%20399%2C%20Trutnov%2C%20PS%C4%8C%20541%2001

Jičín = http://www.mapy.cz/zakladni?x=15.3647429&y=50.4412381&z=15&source=addr&id=11471723&q=Revolu%C4%8Dn%C3%AD%20863%2C%20Ji%C4%8D%C3%ADn%2C%20PS%C4%8C%20506%2001


Nominace hráček bude sdělena na pátečním tréninku 17.10. 2014.

===========================================================

Žákovská liga U14 - ročník 2001 a mladší

 

Místo: Hagibor, TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4780586&y=50.0797663&z=15&q=Izraelsk%C3%A1%206%2C%20Praha%2010

 

Čas začátku zápasu:   04.10. 2014 = v 18:30 hod = BA Sparta Praha
                                    05.10. 2014 = v 9:00 hod = USK Praha


Sraz v tělocvičně sobota = 17:45 hod
                             neděle =  8:20 hod

Nominace hráček bude sdělena na pátečním tréninku 03.10. 2014.

===================================================================

Žákovská liga U14 - ročník 2001 a mladší

 

Místo: Hagibor, TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4780586&y=50.0797663&z=15&q=Izraelsk%C3%A1%206%2C%20Praha%2010

Čas začátku zápasu:   20.09.2014 = v 16:00 hod = TJ Slovan Litoměřice
                                    21.09.2014 = v 9:00 hod = Bižuterie Jablonec nad Nisou


Sraz v hale: sobota = 15:20 hod
                    neděle =  8:20 hod

Nominace hráček bude sdělena na pátečním tréninku 19.09.2014.

==================================================================

Reklama

Partneři klubu