Příští utkání

Pražský přebor U12 - ročník 2003 a mladší

  • sobota 21.03.2015
Místo: tělocvična ZŠ Modrá škola, Kupeckého 576, Praha 4 – Jižní Město

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.5254470&y=50.0322564&z=15&q=Kupeck%C3%A9ho%20576%2C%20Praha%204

Čas:  09:30 - 11:00 hod = SOKOL Nusle - Basket Slovanka
         11:15 - 12:45 hod = Basket Slovanka - Aritma Praha

Sraz: 08:45 hod

  • neděle 22.03.2015
Místo: ZŠ Mochovská, Hloubětínská, Praha 9, PSČ 190 00

Čas:  08:30 – 10:00 hod = Basket Slovanka – USK Praha
         10:00 - 11:30 hod = BK Prosek – Basket Slovanka

Sraz: 7:45 hod

Nominace bude sdělena na  pátečním tréninku.

=============================================================

Pražský přebor U12 - ročník 2003 a mladší


Místo: tělocvična ZŠ Modrá škola, Kupeckého 576, Praha 4 – Jižní Město


http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.5254470&y=50.0322564&z=15&q=Kupeck%C3%A9ho%20576%2C%20Praha%204

  • sobota: 07.02.2015
Čas: 13:00 - 14:30 hod - HB Basket Praha - Basket Slovanka
         14:30 - 16:00 hod - Basket Slovanka - BA Sparta Praha
Sraz: 12:15 hod

  • neděle: 08.02.2015
Čas: 14:00 - 15:30 hod - Porg Basket - Basket Slovanka
Sraz: 13:15 hod

=============================================================

Pražský přebor U12 - ročník 2003 a mladší


Pozor, je to trochu složitější. V úterý už hrajeme předehrávku s Prosekem.

úterý 20.01.2015
Místo: hala BK Prosek, Praha 8
Čas: 18:00 - 19:30 hod = Basket Slovanka - BK Prosek
Sraz: 17:15 hod

sobota 24.01.2015
Místo: ZVŠ Mochovská, Mochovská 570, Praha 9
Čas: 9:00 - 10:30 hod = Aritma Praha - Basket Slovanka
Sraz: 8:15 hod

neděle 25.01.2015
Místo: ZVŠ Mochovská, Mochovská 570, Praha 9
Čas: 8:00 - 9:30 hod = USK Praha - Basket Slovanka
        9:30 - 11:00 hod = Basket Slovanka - NOBILES Nusle
Sraz: 7:15 hod

Nominace hráček bude sdělena na pondělním tréninku 19.01.2015. Prosím hráčky o větší pozornost, protože ještě některé z nich odjedou po zápasech v neděli do Příbrami odehrát zápas KP U13 a Elmo s Helenou odjedou na Pankrác odehrát ŽL U14......

=============================================================

Pražský přebor U12 - ročník 2003 a mladší


Místo: NAFUKOVACÍ hala Sparta Praha, Kovářova 1617, Praha 5

Dopravní spojení: Metro trasa B, stanice Stodůlky, výstup z metra směr sídliště Stodůlky, dále pěšky přímo k restauraci Maják, před restaurací Maják zabočit vlevo na chodník mezi blokem domů a restaurací a po chodníku dojít až k hale (celkem cca 430m). Autem pražský okruh, směr Plzeň, sjezd Stodůlky, orientační bod kostel.


http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.3109504&y=50.0497359&z=16&q=Kov%C3%A1%C5%99ova%201617%2C%20Praha%205


  • sobota: 29.11. 2014

čas:  10:40 hod = Basket Slovanka - HB Basket Praha

        12:20 hod = Basket Slovanka - Porg Basket

sraz před halou: 10:00 hod


  • neděle: 30.11. 2014

čas: 9:00 hod = BA Sparta - Basket Slovanka

sraz před halou: 14:45 hod


Nominace bude sdělena v pátek 28.11.2014 na tréninku.

==============================================================

Pražský přebor kategorie U12 - ročník 2003 a mladší.


sobota 01.11.2014

Místo: ZŠ Kupeckého (Modrá škola), Kupeckého 576, Praha 4

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.5257487&y=50.0328063&z=15&q=Kupeck%C3%A9ho%20576%2C%20Praha%204


Čas: 10:45 hod = Basket Slovanka - USK Praha
         13:30 hod = Nobiles Nusle - Basket Slovanka

Sraz před školou: v 10:00 hod

neděle 02.11.2014


Místo: tělocvična ZŠ Mládí, ul. Mládí 135, Praha 5 - Stodůlky

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.3223929&y=50.0505318&z=15&source=addr&id=11533098&q=ul.%20Ml%C3%A1d%C3%AD%20135%2C%20Praha%205%20-%20Stod%C5%AFlky

Čas:   8:45 hod = HB Basket Praha - Basket Slovanka
         13:30 hod = Basket Slovanka - BA Sparta

Sraz před tělocvičnou: v 8:00 hod

Týká se těchto hráček: Lucka Svatoňová, Helena Leinweberová, Nela Temesgenvoá, Andy Vacková, Kristina Drahošová, Kristýna Palánová, Vanessa Mellaunerová, Kačka Šírlová, Kačka Nováková, Eliška Kulichová, Zuzka Sieberová, Eliška Krausová, Aneta Balintová, Aneta Krupková, Verča Budinová + hráčky z týmu od Anety (Nela Klapková, Agáta Novotná, Adéla Gráfová, Vendula Gráfová, Anežka Korytová).

KONEČNÁ NOMINACE BUDE SDĚLENA PŘI PÁTEČNÍM TRÉNINKU 31/10/2014.

==============================================================

Pražský přebor kategorie U12, ročníku 2003 a mladší.

 

Místo: Tělocvična Nový PORG, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4594236&y=50.0241788&z=15&source=stre&id=121411


sobota 4.10.2014

Čas:  9:00 hod  = PORG Basket – Basket Slovanka

       10:30 hod = BK Prosek - Basket Slovanka

       16:30hod = Basket Slovanka – Aritma Praha

Sraz v hale: 8:15 hod

Každá z hráček bude mít povinně: bojovnou náladu, oba dresy,  žluté triko přes dres!!!!!!!!

Rodiče: bojovnou náladu, silné hlasivky :-)

Týká se těchto hráček: Lucie Svatoňová, Helena Leinweberová, Nela Temesgenová, Monika Zíková, Kačka Šírlová, Andy Vacková, Kristina Drahošová, Kristýna Palánová, Eliška Kulichová, Vanessa Melaunerová, Eliška Krausová, Anetka Balintová, Kačka Nováková, Zuzka Sieberová, Anetka Krupková

KONEČNÁ NOMINACE BUDE SDĚLENA V PÁTEK 3.10.2014 NA TRÉNINKU.

Reklama

Partneři klubu