Příští utkání

Přebor středních Čech - kategorie U13 - ročník 2002 a mladší

 

  • sobota 28.03.2015


Místo: ZVŠ Mochovská, Hloubětínská, Praha 9

Soupeř: AŠ Mladá Boleslav

Čas začátků zápasů: 17:00 hod a 18:30 hod

Sraz před halou: 16:15 hod. =============================================================

Pražský přebor U13 - ročník 2002 a mladší

  • sobota 28.3.2015
Místo: ZŠ Plamínkové, Praha 4 - Pankrác (st. metra Pankrác, vpravo od ARKÁD za panel. domem, cca 5min. chůze)

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4382718&y=50.0518430&z=15&q=Z%C3%A1kladn%C3%AD%20%C5%A1kola%2C%20Praha%204%2C%20Plam%C3%ADnkov%C3%A9%202%2F1593

Čas:   12:15 = NOBILES Nusle - Basket Slovanka

          13:45 =  Litoměřice - Basket Slovanka


sraz před halou: 11:30 hod

  • neděle 29.3.2015

Místo konání: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská 1/1960, Praha 8 - Libeň


Čas: 9:00 - 10:30 hod = č.75.= Basket Slovanka - HB Basket Praha
       10:30 - 12:00 hod = č.70. = BK Kralupy Junior – Basket Slovanka

Sraz před halou: 8:15 hod

V sobotu nás ještě bude večer čekat zápas KP U13 na Mochovské proti AŠ Mladá Boleslav, ale čekám ještě na potvrzení času. Hlášenku pošlu jakmile dostaneme potvrzení.

 ===============================================================

Přebor středních Čech - kategorie U13 - ročník 2002 a mladší

  • sobota 14.03.2015
Soupeř: BK Prosek
Místo: SK Prosek, Lovosická 559, Praha 9, PSČ 190 00

Začátek zápasů: 12:30 hod a 14:30 hod

Sraz: 11:45 hod

  • neděle 15.03.2015
Soupeř: Sokol Kladno
Místo: ZŠ Mochovská, Hloubětínská, Praha 9, PSČ 190 00

Začátek zápasů: 9:00 hod a 10:30 hod

Sraz: 8:15 hod

Nominace bude sdělena na  pátečním tréninku.

 

 ===============================================================

Pražský přebor U13 - ročník 2002 a mladší

Místo: Tělocvična ZŠ T. G. Masaryka, Modřanská 10a/1375, Modřany Praha 4, 14300

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4033449&y=50.0083352&z=15&q=Mod%C5%99ansk%C3%A1%2010a%2F1375%2C%20Mod%C5%99any%20Praha%204

  • sobota: 14.02.2015
Čas: 16:00 - 17:30 hod = Basket Slovanka – BA Sparta

        19:00 - 20:30 hod = USK Praha – Basket Slovanka

Sraz: 15:15 hod

  • neděle: 15.02.2015

Čas: 12:30 - 14:00 hod = BK Prosek – Basket Slovanka

Sraz: 11:45 hod

Nominace bude sdělena na pátečním tréninku 13.02.2015.

================================================================

Přebor středních Čech - kategorie U13 - ročník 2002 a mladší

 

  • neděle 25.01.2015

Čas:  14.00 - 15:30 hod - ŠSK při 3.ZŠ Příbram U13 vs. Basket Slovanka U13
         15:45 - 17:15 hod - ŠSK při 3.ZŠ Příbram U13 vs. Basket Slovanka U13
Místo: ZŠ Březové Hory, Prokopská 337, Příbram

http://www.mapy.cz/zakladni?x=13.9903523&y=49.6833645&z=15&q=Prokopsk%C3%A1%20337%2C%20P%C5%99%C3%ADbram



Sraz před halou: 13:15 hod

Nominace hráček bude sdělena na středečním tréninku. Některé hráčky, které v neděli odehrají zápas za PP U12 se budou tedy přesouvat do Příbrami + hráčky ročníku 2002. Tak s tím prosím počítejte.

 ===============================================================

Pražský přebor U13 - ročník 2002 a mladší

  • sobota: 17.1.2015

Místo konání: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská 1/1960, Praha 8 - Libeň

Čas: 9:00 - 10:30 hod = Basket Slovanka - Slovan Litoměřic

Sraz před halou: 8:15 hod

  • neděle: 18.1.2015

Místo konání: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská 1/1960, Praha 8 - Libeň

Čas:  9:00 - 10:30 hod = č.47.= HB Basket Praha – Basket Slovanka
       12:00 - 13:30 hod = č. 32. = Basket Slovanka - Sokol Nusle

Sraz před halou: 8:15 hod

  • středa 28.01.2015

Místo: ZVŠ Mochovská, Hloubětínská Praha 9

Čas: 16:20 - 17:50 hod = Basket Slovanka – BK Kralupy

Sraz před halou: 15:45 hod


Nominace hráček bude sdělena na středečním tréninku 14/1/2015.  ============================================================

Přebor středních Čech - kategorie U13 - ročník 2002 a mladší

 

  • sobota 10.01.2015
Soupeř: Aritma Praha
Čas: 9:00 - 10:30 hod
        10:30 - 12:00 hod
Místo: ZVŠ Mochovská, Hloubětínská, Praha 9
Sraz před halou: 8:15 hod.

Nominace hráček bude sdělena na pátečním tréninku 09.01.2015.

==========================================================

Přebor středních Čech - kategorie U13 - ročník 2002 a mladší

  • sobota: 20.12.2014

Soupeř: Basket Slovanka - BK Říčany
Místo: ZVŠ Mochovská, Hloubětínská, Praha 9
Čas:    9:00 - 10:30 hod
        10:30 - 12:00 hod

  • neděle 21.12.2014

Soupeř - BK Kladno - Basket Slovanka
Místo:  Sokolovna, T.G. Masaryka 1391, 272 01 Kladno

https://www.google.com/maps/place/T.+G.+Masaryka+1391,+272+01+Kladno,+%C4%8Cesk%C3%A1+republika/@50.1453,14.096426,17z/data=!4m2!3m1!1s0x470bb7da58d67d59:0xbe27ad767243cf?hl=cs

Čas:   10:00 - 11:30 hod
         12:00 - 13:30 hod

=========================================================

Pražský přebor U13 - ročník 2002 a mladší


Místo: hala Sparta Praha, Kovářova 1617, Praha 5

Dopravní spojení: Metro trasa B, stanice Stodůlky, výstup z metra směr sídliště Stodůlky, dále pěšky přímo k restauraci Maják, před restaurací Maják zabočit vlevo na chodník mezi blokem domů a restaurací a po chodníku dojít až k hale (celkem cca 430m). Autem pražský okruh, směr Plzeň, sjezd Stodůlky, orientační bod kostel.


http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.3109504&y=50.0497359&z=16&q=Kov%C3%A1%C5%99ova%201617%2C%20Praha%205


  • sobota: 6.12.2014

čas: 10:40 hod = Basket Slovanka - USK Praha

        12:20 hod = Basket Slovanka - BK Prosek

sraz před halou: 10:00 hod


  • neděle: 7.12.2014

čas: 15:30 hod = BA Sparta - Basket Slovanka

sraz před halou: 14:45 hod


Nominace bude sdělena v pátek 5.12.2014 na tréninku.

===============================================================

Přebor středních Čech - U13, ročník 2002 a mladší


sobota 22.11.2014

Místo: ZVŠ Mochovská, Hloubětínská, Praha 9
soupeř: BK Prosek
čas: 9:00 - 10:30 hod
      10:30 - 12:00 hod

sraz před halou: 8:30 hod

Nominace hráček bude sdělena na pátečním tréninku 21.11.2014

================================================================

Pražský přebor - kategorie U13 - ročník 2002 a mladší


  • sobota 8.11.2014

Místo:  ZŠ Plamínkové, Praha 4 - Pankrác (st. metra Pankrác, vpravo od ARKÁD za panel. domem, cca 5min. chůze)

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4382718&y=50.0518430&z=15&q=Z%C3%A1kladn%C3%AD%20%C5%A1kola%2C%20Praha%204%2C%20Plam%C3%ADnkov%C3%A9%202%2F1593

Čas: 09:15 hod =  Basket Slovanka - HB Basket

         13:30 hod =  NOBILES Nusle - Basket Slovanka

sraz před halou: 8:30 hod

  • neděle 9.11. 2014

Místo: Tělocvična ZŠ T. G. Masaryka, Modřanská 10a/1375, Modřany Praha 4

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4055044&y=50.0080675&z=16&source=firm&id=401452&q=Z%C5%A0%20T.%20G.%20Masaryka%2C%20Mod%C5%99ansk%C3%A1%2010a%2F1375%2C%20Mod%C5%99any%20Praha%204

Čas:  09:00 hod = USK Praha – Basket Slovanka

         12:00 hod =  Basket Slovanka – Ba Sparta 

sraz před halou: 8:15 hod

Nominace hráček bude sdělena v pátek 7.11. 2014 na tréninku. Neboť se budou hrát zároveň zápasy středočeského kraje v Kladně, bude potřeba upravit nominaci na sobotu tak, aby jsme zvládli odehrát obě soutěže najednou.

 ==============================================================

Přebor středních Čech - kategorie U13 - ročník 2002 a mladší


Termín: sobota 25.10.2014

Místo: ZVŠ Mochovská, Mochovská, Praha 9

Čas:     9:00 - Basket Slovanka - Basket Slaný
         10:30 - Basket Slovanka - Basket Slaný


Sraz před tělocvičnou: 8:30 hod.

Nominace bude sdělena na tréninku 24/10/2014.

=========================================================

Přebor středních Čech - U13 - 2002 a mladší


Termín: sobota 18. 10. 2014

Místo utkání: Hala: Sportovní hala Jeneč , Lidická 210, Jeneč

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.2342476&y=50.0903762&z=12&q=Sportovn%C3%AD%20hala%20Jene%C4%8D%20%2C%20Lidick%C3%A1%20210%2C%20Jene%C4%8D


Čas:   15:00 - 16:30 hod -  HB Basket U13
          16:30 - 18:00 hod - HB Basket  U13

Sraz v hale: 14:30 hod.

Nominace hráček bude sdělena na pátečním tréninku.

=========================================================

Přebor středních Čech - U13 - 2002 a mladší

 

Termín: sobota 11.10. 2014

Místo utkání: ZVŠ Mochovská, Hloubětínská, Praha 9

Čas:  15:00 - 16:30 hod - ŠSK při 3.ZŠ Příbram U13
         16:30 - 18:00 hod - ŠSK při 3.ZŠ Příbram U13

Sraz před tělocvičnou: 14:30 hod.

Nominace hráček bude sdělena na pátečním tréninku.

 ==============================================================

Pražský přebor U13 - 2002 a mladší

 

Termín: 11. – 12. 10. 2014

Místo: Hala SK Prosek, Lovosická 559, Praha 9 – Prosek

http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4968177&y=50.1302512&z=14&source=addr&id=11016186&q=Lovosick%C3%A1%20559%2C%20Praha%209%20%E2%80%93%20Prosek


Rozpis utkání:

Sobota 11. 10.

  9:00 - 10:30 hod = BK Prosek – Basket Slovanka

11:00 - 12:30 hod = BK Kralupy Jun. – Basket Slovanka


Neděle 12.10.

9:00 - 10:30 hod = Basket Slovanka – Slovan Litoměřice


Hráčky budou trenérkou nominovány na pátečním tréninku dne 10.10.2014.

===================================================================

 

Reklama

Partneři klubu