Příští utkání

Brandýský pohár 2014

 Skupina CH
 Skupina I
Skupina J
 Skupinka K
 BKBrandýs n L.
Basket Slovanka
HB Basket Praha
BK Stud. Pardubice
 BK Sparta Praha
 BK Kralupy Junior
 NOBILES Nusle
 USK Praha
 BCM Sokolov
 BK Strakonice
 BK Kara Trutnov
 Pastelka MB

Pá - 6/6/2014 = 16:00 - Kralupy - Slovanka - Hala PFUK, Královická ul, Brandýs n. Labem

So - 7/6/2014 = 09:00 - Slovanka - Strakonice - ZŠ Stará Boleslav, Komenského ul.

= dále podle umístění v základní tabulce

Nominace:

Nikola Čeňková, Tereza Holanová, Naty Vicherková, Kačka Nováková, Kristýna Novotná, Eva Hrdličková, Andrea Ondroušková, Nikola Dvořáková, Denisa Caňkářová, Pája Větrovcová, Štěpa Falladová, Adéla Krupková, Veronika Pražská, Anička Thielová, Míša Dvořáková

==============================================================

Pražský přebor U12 + přebor středních Čech = ročník 2002 a mladší

 

  • sobota 29/3/2014

Místo zápasu: Hala SK Prosek, Lovosická 559, Praha 9 - Prosek                   

http://www.mapy.cz/#!q=Lovosick%25C3%25A1%2520559%252C%2520Praha%25209%2520-%2520Prosek&t=s&x=14.502512&y=50.128882&z=15&d=addr_11016186_1&qp=10.577900_48.406288_17.574074_51.115534_6

Čas zápasu:  9:00 - 10:30 hod - Basket Slovanka - USK Praha

Odpoledne nás čeká přesun do Mladé Boleslavi, kde nás čeká  poslední zápas přeboru středních Čech, kategorie U12.

Místo zápasu: ZŠ Pastelka, 17. listopadu 1325, Mladá Boleslav

http://www.mapy.cz/#!q=17.%2520listopadu%25201325%252C%2520mlad%25C3%25A1%2520boleslav&t=s&x=14.913150&y=50.434304&z=15&d=addr_9106188_1&qp=14.492984_50.126250_14.506795_50.131490_15

Čas zápasu: 15:00 - 16:30 hod - AŠ Mladá Boleslav - Basket Slovanka = 5na5

                      17:00 - 17:30 hod - AŠ Mladá Boleslav - Basket Slovanka = 3na3

 

  • neděle 30/3/2014

Místo zápasu: Hala SK Prosek, Lovosická 559, Praha 9 - Prosek                   

Čas zápasu: 10:00 - 11:30 hod - Basket Slovanka - Aritma Praha

====================================================================

Přebor středních Čech U12 (ročník 2002 a mladší)

  • sobota 22/3/2014

Místo zápasu: ZVŠ Mochovská, Mochoská 570,  Praha 9 Hloubětín

http://www.mapy.cz/#!q=mochovsk%25C3%25A1%2520570%252C%2520praha%25209&t=s&x=14.544152&y=50.107998&z=15&d=addr_8996680_1

Čas zápasů:  12:30 = Basket Slovanka - AŠ Mladá Boleslav- 5 na 5

                    14:00 = Basket Slovanka - AŠ Mladá Boleslav - 3 na 3

===================================================================

Přebor středních Čech U12 (ročník 2002 a mladší)


  • sobota 1/3/2014

Místo zápasu: ZVŠ Mochovská, Mochoská 570,  Praha 9 Hloubětín

http://www.mapy.cz/#!q=mochovsk%25C3%25A1%2520570%252C%2520praha%25209&t=s&x=14.544152&y=50.107998&z=15&d=addr_8996680_1

Čas zápasů:  12:30 = Basket Slovanka - Spartak Čelákovice - 5 na 5

                       14:00 = Basket Slovanka - Spartak Čelákovice - 3 na 3

 ===================================================================

Pražský přebor U12 = ročník 2002 a mladší

 

  • sobota 08/02/2014

Místo zápasů: ZVŠ Mochovská, Mochovská 570, Praha 9 - Hloubětín

https://maps.google.cz/maps?q=mochovsk%C3%A1+570+praha+9&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x470bed28c036ee9f:0x2192b9e8b7e17d2,Mochovsk%C3%A1+9,+Praha+14&gl=cz&ei=sEzpUqLjKsfF7Aa_6oDgBA&ved=0CCgQ8gEwAA

Čas zápasů:  12:30 hod - NOBILES Nusle - Basket Slovanka

                     15:30 hod - BK Prosek - Basket Slovanka

 

  • neděle 09/02/2014

Místo zápasů: Hala SK Aritma Praha, Nad Lávkou 5, Praha 6

https://maps.google.com/maps?source=s_q&f=q&hl=cs&geocode=&q=SK+Aritma,+Nad+l%C3%A1vkou,+Praha,+%C4%8Cesk%C3%A1+republika&aq=0&oq=sk+aritma+p&sll=37.0625,-95.677068&sspn=57.641503,55.986328&ie=UTF8&hq=SK+Aritma,&hnear=Nad+l%C3%A1vkou,+Praha,+%C4%8Cesk%C3%A1+republika&ll=50.097989,14.342008&spn=0.002409,0.005633&z=17&iwloc=A&vpsrc=6&oi=map_misc&ct=api_logo

Čas zápasů:  13:30 hod - HB Basket - Basket Slovanka

                     15:00 hod - Basket Slovanka - BA Sparta

 ===================================================================

 Přebor středních Čech - U12 (ročník 2002 a mladší)


  • pátek 31/1/2014

Místo zápasu: ZVŠ Mochovská, Mochoská 570,  Praha 9 Hloubětín

http://www.mapy.cz/#!q=mochovsk%25C3%25A1%2520570%252C%2520praha%25209&t=s&x=14.544152&y=50.107998&z=15&d=addr_8996680_1

Čas zápasů:  15:20 = Basket Slovanka - TJ Sokol Kladno - 5 na 5

                    16:30 = Basket Slovanka - TJ Sokol Kladno - 3 na 3

====================================================================

 Přebor středních Čech - U12 (ročník 2002 a mladší)

 

  • sobota 18/01/2014

Místo zápasu: Sportovní hala Říčany, Škroupova 1490, Říčany 

http://www.mapy.cz/#!q=%25C5%2599%25C3%25AD%25C4%258Dany&t=s&x=14.662712&y=49.988872&z=15&d=muni_4202_0_1

Čas zápasů:  17:00 hod = SK Slunéčko Basket Říčany - 5 na 5

                    19:00 hod = SK Slunéčko Basket Říčany - 3 na 3

===================================================================

Pražský přebor U12 = ročník 2002 a mladší


  • sobota 11/01/2014


Místo zápasu: hala BA Sparta, Kovářova 1617, Praha 5

Dopravní spojení: Metro trasa B, stanice Stodůlky, výstup z metra směr sídliště Stodůlky, dále pěšky přímo k restauraci Maják, před restaurací Maják
zabočit vlevo na chodník mezi blokem domů a restaurací a po chodníku dojít až k hale (celkem cca 430m).
Autem pražský okruh, směr Plzeň, sjezd Stodůlky, orientační bod kostel.


Čas zápasů: 12:00 hod = Aritma Praha - Basket Slovanka
                     13:40 hod = USK Praha - Basket Slovanka

===================================================================

Přebor středních Čech - U12 (ročník 2002 a mladší)

 

  • sobota 04/01/2014

Místo zápasu: ZVŠ Mochovská, Hloubětínská, Praha 9


https://maps.google.cz/maps?ie=UTF-8&q=Z%C3%A1kladn%C3%AD+%C5%A0kola+Tolerance&fb=1&gl=cz&hq=zvl%C3%A1%C5%A1tn%C3%AD+%C5%A1kola+mochovsk%C3%A1&hnear=0x470b939c0970798b:0x400af0f66164090,Praha&cid=12060731184175952597&ei=quDBUsi-A6zb7Abe7YHQBA&ved=0CIoBEPwSMAo


Čas zápasů:  17:00 hod = Basket Slovanka - Pastelka Mladá Boleslav - 5 na 5

                    18:30 hod = Basket Slovanka - Pastelka Mladá Boleslav - 3 na 3

===================================================================

Pražský přebor U12 a přebor středních Čech U12


  • sobota 09/11/2013

Místo zápasů:  ZŠ Mochovská, Mochovská 570, Praha 9 - Hloubětín

http://www.mapy.cz/#!q=MOCHOVSK%25C3%2581%2520570%252C%2520PRAHA%25209&t=s&x=14.544166&y=50.107998&z=15&d=addr_8996680_1

Čas zápasů:  11:40 - Basket Slovanka - USK Praha

  • neděle 10/11/2013

Místo zápasu: ZŠ Mochovská, Mochovská 570, Praha 9 - Hloubětín

Čas zápasů:  10:40 - Basket Slovanka - Aritma Praha = pražský přebor

                    13:50 - Basket Slovanka - BK Kralupy nad Vltavou = přebor střední Čechy

====================================================================

 Termín na dohrávku 3.kola přeboru STŘEDNÍCH ČECH - U12

 

  • Datum: pátek 8/11/2013
  • Čas: 16:00 hod začátek první zápasu
  • Místo konání: Sokolovna Kladno, T.G. Masaryka, Kladno

http://www.mapy.cz/#!q=sokol%252C%2520t.g.masaryka%252C%2520kladno&t=s&x=14.099597&y=50.145371&z=16&d=firm_404434_1&qp=14.092453_50.144227_14.099338_50.146871_16

===================================================================

                              Pražský přebor U12 = ročník 2002 a mladší


  • sobota 12/10/2013

Místo zápasů: ZŠ Plamínková, Praha 4, Pankrác

http://www.mapy.cz/#!x=14.438769&y=50.052358&z=15

Čas zápasů:  9:00 = Nusle - Basket Slovanka

                     12:00 = BK Prosek - Basket Slovanka

  • neděle 13/10/2013

Místo zápasu: sportovní hala Zličín, Na Radosti 242, Praha - Zličín - příjezd z ulice Nedašovská

http://www.mapy.cz/#!x=14.289394&y=50.059472&z=15

Čas zápasů:  11:00 = HB Basket - Basket Slovanka

                      14:00 = Slovanka - BA Sparta Praha          

 


Přebor středních Čech - U12 (ročník 2002 a mladší)


Termín zápasů: 12/10/2013

Místo konání: ZŠ Mochovská, Mochovská 570, Praha 9 - Hloubětín

http://www.mapy.cz/#!q=z%25C5%25A1%2520mochovsk%25C3%25A1&t=s&x=14.544361&y=50.108080&z=15&d=firm_356253_1

Začátek zápasů:
16:00 hod

===================================================================

                             Přebor středních Čech - U12 (ročník 2002 a mladší)


Termín zápasů: 28/9/2013

Místo konání: IX. Základní škola, 17. listopadu 1325, Mladá Boleslav

http://www.mapy.cz/#!q=17.%2520listopadu%25201325%252C%2520Mlad%25C3%25A1%2520Boleslav&t=s&x=14.913123&y=50.433701&z=15&d=addr_9106188_1&qp=14.504915_50.057300_14.511812_50.059803_16

Hodiny zápasů:
9:30 hod - 1 zápas
11.15 hod  - 2 zápas

===================================================================

 19/9/2013 v 15:00 hod proběhne přípravný zápas proti klukům ze Sokola Pražského.

Místo utkání: Sokol Pražský, Žitná 42, Praha 2

Čas utkání: 15:00 hod - sraz před halou ve 14:30 hod

 

Přípravného zápasu se zúčastní holky, které trénují na ZŠ Mochovská s Lulu a p. Touškem

==================================================================

Pražský přebor 2013/2014 - ročník 2002 a mladší

 

12.10.2013 = NOBILES Nusle + BK Prosek

13.10.2013 = HB Basket Praha + BA Sparta Praha

09.11.2013 = USK Praha

10.11.2013 = ARITMA Praha

07.12.2013 = NOBILES Nusle + BK Prosek

08.12.2013 = HB Basket Praha + BA Sparta Praha

11.01.2014 = USK Praha

12.01.2014 = ARITMA Praha

08.02.2014 = NOBILES Nusle + BK Prosek

09.02.2014 = HB Basket Praha + BA Sparta

29.03.2014 = USK Praha

30.03.2014 = ARITMA Praha

 

Hodiny zápasu budou dodatečně dopsány a hlášenky budete dostávat emailem.

 

Přebor Střední Čechy 2013/2014 - roční 2002 a mladší

 

28.09.2013 = 2 zápasy Basket Pastelka MB

12.10.2013 = 2 zápasy SK Slunéčko, o.s. Basket Říčany

26.10.2013 = 2 zápasy TJ Sokol Kladno

09.11.2013 = 2 zápasy BK Kralupy Junior U12

23.11.2013 =  2 zápasy Spartak Čelákovice

14.12.2013 = 2 zápasy AŠ Mladá Boleslav U12

04.01.2014 = 2 zápasy Pastelka MB

18.01.2014 = 2 zápasy SK Slunéčko, o.s. Basket Říčany

01.02.2014 = 2 zápasy TJ Sokol Kladno

15.02.2014 = 2 zápasy BK Kralupy Junior U12

01.03.2014 = 2 zápasy Spartak Čelákovice

29.03.2014 = 2 zápasy AŠ Mladá Boleslav U12

 

Hodiny zápasu budou dodatečně zapsány a hlášenky budete dostávat emailem.

Reklama

Partneři klubu