Příští utkání

 

Brandýský pohár 2014

 Skupina A
 Skupina B
Skupina C
Skupina D
 BK Brandýs n.L. "A"
 Basket Slovanka
Sokol Hr.Králové
 Spišská Nová Ves
 HB Basket Praha
 Young Angels Košice
 BA Sparta Praha
 BK Kara Trutnov
 SK Renocar Podolí
 Basket Říčany
 BK Brandýs n.L. "B"
 Porg Praha
 BK Prosek
 BK Ústí nad Orlicí

Pá 6/6/2014 = 17:00 hod - Říčany - Slovanka - Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs

So 7/6/2014 = 8:00 hod - Slovanka - Košice - ZŠ Na Výsluní, levá tělocvična

So 7/6/2014 = 11:00 hod - Slovanka - Ústí nad Orlicí - ZŠ Na Výsluní, levá tělocvična

 další zápasy podle umíštění v tabulce

Nominace:

  • Lucka Svatoňová, Anetka Balintová, Helena Leinweberová, Nela Temesgenová, Eliška Krausová, Klárka Zíková, Kačka Šírlová, Andy Vacková, Kristina Drahošová, Eliška Kulichová, Kristýna Palánová, Vanessa Melaunerová, Kačka Nováková, Zuzka Sieberová, Pája Vitovská, Anetka Krupková

==============================================================

Pražský přebor U11 (ročník 2003 a mladší) + turnaj Lovosice


  • sobota 12.4.2014 = Turnaj minižactva v Lovosicích

Místo turnaje: Lovosice - zatím nemám u sebe rozpis zápasů, jakmile ho budu mít u sebe, tak Vám ho rozešlu.

  • neděle 13.4.2014 = pražský přebor U11

Místo:  Novoborská 610, Praha 9 – Prosek

http://www.mapy.cz/#!q=Novoborsk%25C3%25A1%2520610%252C%2520Praha%25209%2520%25E2%2580%2593%2520Prosek&t=s&x=14.506081&y=50.124679&z=15&d=addr_9003089_1&qp=10.577900_48.406288_17.574074_51.115534_6


Čas zápasů:  10:00 =  Basket Slovanka – PORG Basket

                       11:30 =  Basket Slovanka – USK Praha

===================================================================

Pražský přebor U11 (ročník 2003 a mladší)

  • sobota 15/03/2014

Místo zápasu: ZVŠ Mochovská, Praha 9 Hloubětín

http://www.mapy.cz/#!q=MOCHOVSK%25C3%2581%2520570%252C%2520PRAHA%25209&t=s&x=14.544166&y=50.107998&z=15&d=addr_8996680_1

Čas zápasů:  12:30 - 14:00 hod = NOBILES Nusle - Basket Slovanka

                    15:30 - 17:00 hod = BK Kralupy - Basket Slovanka

  • neděle 16/03/2014

Místo zápasu: tělocvična Nový Porg, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4


Čas zápasů:  9:00 - 10:30 hod = Basket Slovanka - BA Sparta Praha
                    12:00 - 13:30 hod = HB Basket - Basket Slovanka


===================================================================

Pražský přebor U11 (ročník 2003 a mladší)

  • sobota 16/11/2013

Místo zápasů:  ZŠ Mochovská, Mochovská 570, Praha 9 - Hloubětín

http://www.mapy.cz/#!q=MOCHOVSK%25C3%2581%2520570%252C%2520PRAHA%25209&t=s&x=14.544166&y=50.107998&z=15&d=addr_8996680_1

Čas zápasů:   10:00 - Basket Slovanka - USK Praha

                       13:00 - Basket Slovanka - Porg Basket

 ===================================================================

Pražský přebor U11 (ročník 2003 a mladší)

  • sobota 19/10/2013

Místo zápasů: ZŠ Plamínková, Praha 4, Pankrác

http://www.mapy.cz/#!x=14.438769&y=50.052358&z=15

Čas zápasů:  8:30 = Nusle - Basket Slovanka

                     11:30 = BK Kralupy - Basket Slovanka

  • neděle 20/10/2013

Místo zápasu: sportovní hala Zličín, Na Radosti 242, Praha - Zličín - příjezd z ulice Nedašovská

http://www.mapy.cz/#!x=14.289394&y=50.059472&z=15

Čas zápasů: 10:30 = Basket Slovanka - BA Sparta

                      13:30 = HB Basket - Basket Slovanka

===================================================================

Turnaj ŠMOULINKA (ročník 2003 a mladší)

Termín: 13/10/2013 Sraz před školou ve 12:15 hod.

Místo zápasu: ZŠ Norbertov, Norbertov 1/126, Praha 6 - Střešovice

http://www.mapy.cz/#!q=norbertov%2520126%252F1&t=s&x=14.380209&y=50.091625&z=15&d=addr_8982691_1

Rozpis zápasů:

13:00 hod = BK Beroun - Slovanka

14:00 hod = BSS - Slovanka

16:00 hod = BK Prosek - Slovanka

17:00 hod = vyhlášení

Nominace hráček: skupina, kterou vede Ondra Hulín + Kristína Drahošová, Kristýna Palánová, Eliška Kulichová, Vanessa Mellaunerová

===================================================================

Turnaj ŠMOULINKA (ročník 2003 a mladší)

Termín: 22/9/2013 Sraz před školou v 8:30 hod.

Místo zápasu: ZŠ Švehlova, Švehlova 12, Praha 10 – Zahradní Město 

http://www.mapy.cz/#!q=%25C5%25A1vehlova%252012%252C%2520praha%252010&t=s&x=14.509673&y=50.058557&z=16&d=addr_9016811_1

Rozpis zápasů:

  9:15 hod Slaný - Slovanka

12,00 hod Porg K – Slovanka

15,00 hod Slovanka - Borotín

16:00 hod Wizards - Slovanka

===================================================================

19/9/2013 v 15:00 hod proběhne přípravný zápas proti klukům ze Sokola Pražského.

 

Místo utkání: Sokol Pražský, Žitná 42, Praha 2

Čas utkání: 15:00 hod - sraz před halou ve 14:30 hod

 

Přípravného zápasu se zúčastní holky, které trénují na ZŠ Mochovská s Lulu a p. Touškem

==================================================================

PRAŽSKÝ PŘEBOR 2013/2014 - ROČNÍK 2003 A MLADŠÍ

 

19.10.2013 = Nobiles Nusle + BK Kralupy

20.10.2013 = HB Basket Praha + BA Sparta

16.11.2013 = USK Praha

17.11.2013 = Porg Basket

14.12.2013 = Nobiles Nusle + BK Kralupy

15.12.2013 = HB Basket Praha + BA Sparta

25.01.2014 = USK Praha

26.01.2014 = Porg Basket

15.03.2013 = Nobiles Nusle + BK Kralupy

16.03.2014 = HB Basket Praha + BA Sparta

12.04.2014 = USK Praha

13.04.2014 = Porg Basket

 

Hodiny zápasu budou dodatečně dopsány a hlášenky budete dostávat emailem.

Reklama

Partneři klubu