www.basketslovanka.czseparatorAkce klubuseparatorEaster Euro Basket 2014

Easter Euro Basket 2014

 EASTER EURO BASKET 2014

Pořadatel: BASKET  SLOVANKA

Kontakt:  velikonoce@basketslovanka.cz

PŘIHLÁŠENÉ - participation´s teams

 


Boys 2003

Boys 2002

Boys 2001

Boys 2000

Boys 1999

Boys 1998

Futures Prague CZ BC Benešeov CZ TJ Strojár Malacky  SVK Marsi Tirana Basket ALB TJ Strojár Malacky  SVK Slovan Mar.Lázně CZ
BK Kralupy n.Vl. CZ BK Lokomotiva Plzeň CZ South West Gloucester GB South West Gloucester 2 GB BK Zbraslav CZ Brose Baskets Bamberg D
TJ Strojár Malacky   SVK TJ Strojár Malacky 1  SVK BK Žďár n.S.  CZ South West Gloucester 1 GB BK Lokomotiva Plzeň CZ MADONAS BJSS LTV 
BK Žďár n.S.  CZ TJ Strojár Malacky 2 SVK  BK Kralupy  CZ BC Benešov CZ MADONAS BJSS LTV  BK Zbraslav  CZ
BV Chemnitz D South West Gloucester GB SŠB Pardubice CZ Marsi Tirana Basket ALB South West Gloucester 1 GB BK Žďár n.S.  CZ
SŠB Pardubice CZ Slovan Mar.Lázně CZ Marsi Tirana Basket ALB BK Beroun CZ Brose Basket Bamberg D BK Kalupy  CZ
Basket Kladno CZ BC Pingvini Ljubljana  SLO Allianz Swans Gmunden  A Lokomotiv 93 Sofia BLR TJ Slavoj Tachov  CZ Slovan Mar.Lázně CZ

Sokol Žižkov CZ Sokol Kbely CZ VAUD Selection  CH BK Beroun  CZ Marsi Tirana Basket ALB



KK Hito  LTV 

 

Boys 1997

Boys 1996

Boys 1995

BK Kunratice CZ KK Wroclaw PL Tesla Pardubice CZ
Pall.Milan I VAUD Selection  CH Soest Risse Basket G
The Black Eagles Rosmalen NL Dartija B.S. LTV BK Kralupy  CZ
TJ Strojár Malacky  SVK ETB SW Essen  D BC Benešov  CZ
Slovan Mar.Lázně CZ KK Dino Basket Macedonia BK Žďár n.S.  CZ
BK Kralupy  CZ  KK Hito  LTV  KK Hito  LTV 
Marsi Tirana Basket ALB Sokol Kbely CZ Marsi Tirana Basket ALB
Basket Milenium BV Chemnitz 99  D USC Leipzig  D

BC Pingvini Ljubljana  SLO Sokol Kbely CZ

 

 

GIRLS 2003

GIRLS 2002

GIRLS 2001

GIRLS 2000

GIRLS 1999

GIRLS 1998/97

GIRLS 1997

GIRLS 1996

Basket Slovanka CZ Basket Slovanka CZ Basket Slovanka CZ Basket Slovanka CZ Basket Slovanka CZ Basket Slovanka CZ The Black Eagles Rosmalen 1 NL Basket Slovanka CZ
BCM Sokolov CZ Basket Říčany CZ OSK Olomouc CZ BC Benešov  CZ BA Sparta Praha CZ TJ Sokol Kladno CZ The Black Eagles Rosmalen 2 NL BA Sparta Praha CZ
BK Sluneta Ústí n.L. CZ OSK Olomouc CZ ŠŠK UNION PRESS Košice Basket Říčany CZ ŠŠK UNION PRESS Košice WBC ILIRIJA LJUBLJANA SLO BK Slovan Bratislava SVK ŠŠK UNION PRESS Košice
BV Chemnitz D ŠŠK Union Press Košice SVK BK Žďár n.S.  CZ BK Žďár n.S.  CZ BK Kralupy Junior CZ BC Benešov  CZ TJ Sokol Kladno CZ WBC ILIRIJA LJUBLJANA SLO
BK Brandýs n.L. CZ Basket Mladá Boleslav CZ WBC ILIRIJA LJUBLJANA SLO BK Zvolen CZ TJ Strojár BaO Malacky  SVK BC Extreme Tigers Prague CZ ŠBK Sadská CZ  BK Žďár n.S.  CZ
MKS MOS Wroclaw PL Basket Praha 14 CZ BA Sparta Praha CZ BC Halle Lions D BK Sluneta Ústí n.L. CZ The Black Eagles Rosmalen 1 NL ŠŠK Trnava SVK BC Benešov  CZ
Tesla Pardubice CZ BV Chemnitz D Basket Mladá Boleslav CZ TJ Strojár Malacky  SVK BC Kolín CZ BK Kralupy Junior CZ SK Aritma Praha CZ BK Slovan Ústí CZ

BK Kunratice CZ SŠB Pardubice CZ BK Slovan Ústí n.L. CZ BK Zvolen SVK ŠŠK UNION PRESS Košice ŠŠK UNION PRESS Košice The Black Eagles Rosmalen NL



ŠŠK UNION PRESS Košice SVK


TJ Strojár Malacky  SVK







BC Halle Lions D

 

 

 


Reklama

Partneři klubu