Aktuality

ŽL U14 hlásí také 2x výhru

07.03.2016

Sokol Kladno - Basket Slovanka 53:89 (17:19 28:47 38:67)

Sobotní tým z Kladna nastoupil v malém počtu hráček. První čtvrtka byla velmi krkolomná, kdy jsme nebyly v útoku schopné zahlásit a zahrát téměř vůbec nic. Druhá čtvrtka už byla o poznání lepší a začala pomalu nahrávat bodový náskok, který jsme zvyšovaly až do konce zápasu. 

BKJ Kralupy nad Vltavou - Basket Slovanka 51:70(23:17 34:33 45:53)

Nedělní Kralupy byl zápas o výsledek, kdo skončí v tabulce na druhém místě. První čtvrtka opět nesoustředěná, tudíž než se naše dámy probudily, prohrávaly o 13 bodů!!! Udělala jsem pár změn v sestavě a od druhé čtvrtky bylo jasné, že jim výhru tak lehce nedáme. V poločase byl zápas pořád vyrovnaný, rozdíl pouze jeden bod. Třetí čtvrtku jsme ale napálily a odskočily až na dvouciferný bodový rozdíl ve skóre. No a čtvrtá čtvrtka už jen potvrdila to, co já už vím hrozně dlouho, jenom holky si to občas nechtějí přiznat. A to, že náš tým je silný, individuálně silný a v momentě, kdy se individuality spojí, vzniká neskutečně stabilní a mocný tým. A to je jedině dobře :)

No, musím teda konstatovat, že víkend se velmi vydařil a bylo by skvělé, kdybychom v takovém tempu dokončily i následující boje :) Pochvalu mají všechny hráčky, je vidět, že i lavička je připravená zahrát a to je bezvadné. Rodiče mají hlavně za neděli také velkou pochvalu.

U14_2002


 

 

Reklama

Partneři klubu