Aktuality

U13 - Pražský přebor

16.02.2016

Tak především v první řadě budu pouze chválit!!! Chválím VŠECHNY hráčky, jak se s danou situací popasovaly. Chválím za nasazení, přístup, ochotu, dravost a chtíč. V nekompletní, leč posilněné sestavě, jsme odehrály čtyři zápasy, kdy jsme dokázaly udržet "klasickou osu skóre"! Jako opravdu holky, BRAVO!!! :)

Jsem nadšená, že se "malý" nezalekly a šly do toho naprosto po hlavě a jsem hrdá na "starý", které jim pomáhaly a povzbuzovaly. Zmíním pouze pár momentů z víkendu a vrátím se k chvále :) Zápas s HB byl opravdu jeden z nejvtipnějších, který jsem tuto sezónu "odkaučovala" :) Zápas s USK byl o trochu náročnější, nicméně holky se nebály a nedaly se. Aritmu a Nusle jsme braly už jen pouze na sehrání a vyzkoušení nových věcí a především o větší zapojení "malých". 

Pochvalu mají všechny bez rozdílu. Růža, Anežka a Nela za to, že nevypustily ani minutu, makaly a zjistily, že hrát se dá všude a s každým!!!

A "starý", že je vzaly mezi sebe a nedělaly rozdíly. Výborně o víkendu zahrály Nelča, Markéta, ŽuŽu, Andy a Elmič. 

U13


Zranění a nemoce se nám tuto sezónu opravdu nevyhýbají, proto apeluji na VŠECHNY hráčky, aby na sebe dávaly větší pozor. Zda-li se jedná o přizabití hráčky spoluhráčkou ve škole, uklouznutí na ledě, nedostačující regenerace a strečink, odpočinek nebo věčné chození z tréninku bez čepice. Zranění v zápase je bohužel jasně dané, s tím se nedá nic dělat (to ke sportu patří), ale dovolím si říct, že máme dostatečně silnou základnu "doktorů a mastičkářů", kteří rádi pomohou :) Pamatujte ale, že trénovat se musí, i kdyby to znamenalo pouze běhání a driblování na tréninku. Pokud nemáte jednu dolní končetinu v nechodící sádře, očekávám docházku!!! 


Reklama

Partneři klubu