Aktuality

U13 - Čtyři zápasy Pražského přeboru

08.12.2015

O víkendu hrály naše U13. HB, USK, Nusle a Aritma. Konečný stav 3:1. Klasika :) Nicméně, zápas s HB byl prostě průšvih. Nedařilo se nikde. Útok pomalý, žádný drive. Obrana místy dobrá, ale většinou pokulhávala. Nevadí... tak to opět budeme jistit ze druhého místa v Praze. Což je taky úspěch :)
USK nastoupilo docela připravené, a protože se hrálo kolem poledne... probudily se už i naše děvčátka. Takže zápas dobrý, spousta pěkných akcí a spolupráce "starý" a "malý" také fungovala. 

V neděli jsme nastupovaly oslabené o Elmiče s Helčou, které jely na U15. Takže parta dostala jasné instrukce a kupodivu to vypadalo docela slušně. 04 a 05 ukázaly, jak to "sekaj" v jejich kategoriích a "starý" jen dopomáhaly. Pecka! :) Na zápas s Aritmou už dojely posily a za odměnu si pinkly i za svojí kategorii. Takže plná lavička (to už se mi dlouho nestalo) a protože první polovinu holky zahrály s velkým náskokem, věděly, že druhá polovinu už bude za odměnu. Ve třetí čtvrtce nastoupily "malý" a byl to docela fofr!! Než se Aritma vzpamatovala, tak jim tam ŽuŽu nasypala tři rychlé koše, k tomu se přidala i Ségra a korunoval to Piccollo. Tahle trojka malých zahrála famózní první čtyřminutovku a na time-out odcházely za obrovského potlesku. 
Poslední čtvrtka patřila "starým" a to už jsem po celém dni věděla, že už si moc nezakřičím :) Hlavu a patu to mělo a holky si zahrály bezvadný basket. I trojky nám tam padly :D A jaké :)

Pochvalu dostávají všechny, škoda sobotního prvního zápasu, ale věřím, že jste se opět poučily (kolikrát ještě?) a v neděli jste to měly za odměnu. Sice nevím za co, ale měly. Vyzdvihávám na pidestal Kristýnu za krásné podkošové akce, Piccolla za timing na střelbu, ŽuŽu za překonání sama sebe, Ségru za bojovnost, Nelču za rozehrávku a přehled, Andy za obranu a zbytek za nasazení. Bezva práce, holky!! Jen tak dál! :)   

Reklama

Partneři klubu