Aktuality

U13 - Pražský přebor

14.10.2015

O víkendu nás čekaly čtyři úvodní zápasy pražského přeboru. Na začátek, abychom moc nezahálely, jsme si střihly zápas s HB a USK. Oba dva zápasy byly dobrou zkouškou, jak jsme na sezónu připraveny. Dlouho jsme nehrályv pražském přeboru tak skvělý zápas jako s HB. Atmosféra bezvadná, vypjatá, nicméně skvělá. (tím chválím všechny naše rodiče, i rodiče HB :) ) Basketbalově velmi vydařený zápas, který byl dramatem až do konce. Holky hrály výborně a bylo vidět, že už o některých věcech začínají přemýšlet, že už to není jen přebíhaná a závody. Utekla nám sice trošku třetí čtvrtina, ale výsledná prohra o čtyři body je luxusní výsledek. Neskutečný výkon podala Lucka Svatoňová, která ve svojí kategorii naprosto exceluje a tak by to mělo být. Další hráčky nezůstaly o nic více pozadu, nicméně zmíním Helču Leinweberovou, Nelu Temesgenovou a Markétu Nádvorníkovou jako hráčky, které hře spolu s Luckou dávají prim. 

Zápas s USK následoval hned poté. Malá únava byla znát nejvíce na začátku utkání. Od druhé čtvrtiny už ale nebylo o čem pochybovat a zápas skončil výhrou. 

V neděli nás čekaly celky Nuslí a Aritmy. O výhrách nebylo třeba diskutovat, takže jsme se spíše soustředily na herní část zápasu. Zápasy se ale strhly v přebíhanou, takže holky oba dva zápasy měly po tvrdé práci v sobotu za odměnu. Prosadily se všechny, každá hráčka si zaskórovala a spolu hrály víc než báječně. Pochvalu ode mě mají tradičně "staré" hráčky, které svojí hrou daly vyniknout "mladým" hráčkám a učí je stále nové věci. Především pak Kačka Nováková s Naty Reitzovou hozenou rukavici čaply víc než bravurně. 

Holky, máte za sebou prima víkend a já vás všechny chválím za přístup a odehrané minuty. Pracujeme a makáme dál. Protože to železo prostě budeme kout, dokud je žhavé :)

Reklama

Partneři klubu