Extraliga U17 - Po základní části nám patří 3.místo

Studánka Pardubice - Basket Slovanka 52:46 (22:12, 35:25, 43:35)

Body:  Pospíšilová Julie 18, Šauerová Barbora 9, Holéczyová Zuzana 4, Krajáková Hana 4, Kulíšková Kateřina 4, Temesgenová Natálie 4, Ondroušková Andrea 3, Jungrová Kristýna 0, Malá Ivana 0

Raději nekomentovat.

BK Prosek - Basket Slovanka 66:77 (12:21, 33:33, 47:67)

Body: Temesgenová Natálie 26, Pospíšilová Julie 14, Šauerová Barbora 11, Krajáková Hana 10, Ondroušková Andrea 6, Pfafová Pavla 4, Holéczyová Zuzana 2, Malá Ivana 2, Vicherková Natálie 2, Michaličková Lucia 0

V neděli už některým hráčkám došlo, že jde do tuhého a proto první čtvrtina vypadala z naší strany dobře 21:12. Pak došlo k tradičnímu uspokojení s mylnýma domněnkama, že se z nás Prosek strachy zblázní a prohraje si to sám. Což se překvapivě nestalo a poločas byl vyrovnaný. Třetí čtvrtina dopadla dle našich představ a dostali jsme se do 2Oti bodového vedení, které jsme již udržely. Prosek velmi dobrou osobní obranou a střelama byl celý zápas na dostřel.

Vzhledem k marodkám a lyžákům odehrály další celý víkend s náma 2001 Andy a Naty a opět velmi dobré výkony!