Aktuality

EX ST DKY - Karlovy Vary jsme doma snadno přehrály

01.04.2010

po n stupu m

 Na žádost Karlových Varů jsme ve čtvrtek večer předehrávaly přeposlední utkání skupiny o 9.-12. místo. O našem jasném vítězství nebylo od prvích minut pochyb a vysoké tempo a nasazení jsme udržely celých 40 minut.

 

Basket Slovanka    vs    Loko Karlovy Vary

113    :     51      (25:13, 61:30, 90:46)

 

Na soupeřky jsme nastoupily velmi aktivně hned o začátku a od prvních minut jsme navyšovaly naše bodové vedení. Nic na naší převaze neměnil fakt, že jsme střídaly na dvě pětky - starší a mladší dorky. Ta starších lépe bránila na útočné polovině a lépe spolupracovala v postupném útoku. Ta mladších zase hrála výrazně aktivněji do rychlého protiútoku. Už v první čtvrtině jsme vedly o více jak 10 bodů, v druhé jsme přidaly hned 36 bodů a naše vedení se přehouplo přes 30. Seve TH m

 

I v druhém poločase jsem pokračovaly ve vysokém tempu. Spousta míčů, které jsme získaly v první polovině ale trochu snížila naši poctivost v obraně. Musely jsme si tak připomenout, že naší prioritou není získávat míče, ale ubránít a dostávat soupeřky do těžkých situací. To se podařilo a hráčky Varů už se nedostávaly tak často do přečíslení a ke snadným zakončením z podkoše. V poslední čtvrtině jsme hostujícím hráčkám dovolily pouze 5 bodů, díky dobré obraně se naše pozornost mohla soustředit na nácvik variant v útoku.

Rehor ksicht mProti slabému soupeři jsme odehrály dobré utkání. Dnešní utkání nebylo o výsledku, ale o výkonu, který podáme. Z tohoto pohledu bylo velmi příjemné, že holky odehrály celé utkání v tempu, soustředěně a bez výpadků. 113 vstřelených bodů je nejvyšším počtem dosažených bodů v utkání v letošní sezóně. Současně je to důkaz naší soustředěné hry po celých 40 minut.

Bodově se výrazně prosadily mladší dorostenky - Dominika 25 (2 trojky, TH 5/5), Pamča 18 ( TH 10/6) a Seve 16 (TH 8/6), ze starších pak Adéla 19 (3 trojky, TH 2/2) a Anet 13 (trojka, TH 4/4).    

team vary s

Reklama

Partneři klubu