Aktuality

EX ST DKY - St Dorky nezvládly ani jedno víkendové utkání

21.02.2010

Ani v jednom z víkendových utkání jsme nedokázaly zvítězit. Po těsné porážce ve Strakonicích, jsme v neděli na USK prohrály rozdílem třídy.

BK Strakonice   vs    Basket Slovanka

57   :   51  (17:9, 31:22, 45:36)

Sobotní utkání ve Strakonicích nám mohlo výrazně přiblížit jistotu 10. místa v soutěži. Utkání jsme začaly katastrofálně v obraně i útoku. Domácí i přes mizerné proměňování TH postupně vedly až o 7 bodů (6 minuta). Náš výkon jim navíc ukázal, že dnes jsme rozhodně k poražení. I s podporou excentrického trenéra Martínka a některých domácích fanoušků nás tak celou první půly domácí přehrávaly.

V druhé polovině jsme pokračovaly v nepřesné hře. Sice se zvedlo naše nasazení, ale domácí jsme z rytmu dostávaly jen těžko. S chutí hrající Kúsová nám svojí drzostí dělala velké problémy. Na naší straně se dokázaly v útoku prosadit pouze Filařová (hlavně  v protiútoku) a Kracíková ( TH po průniku). Ostatní hráčky nebyly schopny se uvolnit, prosadit 1 na 1 a hlavně proměnit střelecké příležitosti, kterých jsme měly relativně slušný počet. Kvůli tragickému zakončení ze hry i při trestných hodech (TH 27/14) jsme i přes obrovskou snahu v závěrečné čtvrtině nemohly vyhrát.

USK Praha    vs.     Basket Slovanka

73   :   48     (22:6, 44:21, 60:33)

3. minuta a my jsme ještě nevystřelily na koš .... skóre 8:0 pro domácí .... time out ..... 10. minuta a už 11 útočných doskoků pro domácí .... skóre 22:6 pro domácí ..... konec první čtvrtiny a ...... více méně konec utkání. V utkání jsme domácí nepotrápily v téměř žádné činnosti. Pouze Adéla Filařová se dokázala bodově prosadit (20 bodů, 4 x 3pts) a Kracíková snese přísnější kritérium za hru v celém utkání. Ostatní kupily v útoku chybu za chybou a to i proti průměrné a ne nějak nátlakové obraně domácích. Spolu s  nedůrazem a nepozorností v obraně a naprosto ostutném obraném doskoku!!!!! je prohra o 25 bodů ještě milosrdná. Z Folimanky jsme mohly po předvedeném výkonu odjíždět klidně i s 40 bodovým debaklem.