Aktuality

All Stars game - Utkání hvězd

06.02.2010

Mattoni All Stars game v Pardubicích

V neděli 14.3. se v Pardubicích uskuteční utkání hvězd hráčů Matonni NBL. V současné době jsou v distribuci lístky na toto utkání. Cena vstupenek se pohybuje mezi 20 – 200 korunami. S ohledem na rozlosování soutěže se utkání jako diváci mohou zúčastnit nejen hráčky starších dorostenek, které o tomto víkendu nehrají, ale i hráčky mladších dorostenek. Mladší dorostenky sice hrají v Hradci Králové ale utkání All Stars začíná v Pardubické ČEZ Aréně až v 1530 hod a to by měly mladší dorostenky z Hradce stihnou.

Doufejme, že pokud se na utkání jako tým vypravíme, bude to úspěšné zakončení víkendu po dvou vítězstvích v Trutnově a Hradci, která by nám výrazně pomohla v postavení v tabulce před Play off. I před tímto posledním víkendem základní části nás ale čekají důležitá utkání ( USK, Nusle, Ostrava, Olomouc). Lístky na All stars game je ale třeba zajistit již nyní, obzvlášť pokud se chceme podívat na utkání třeba přímo z palubovky u koncové čáry. I tyto VIP lístky jsou ještě k dostání.

Více o All stars game najdete i na stránkách - www.utkanihvezd.cz

pokud máte zájem se All stars game zúčastnit kontaktujte trenéra Bednáře (na tréninku, mailem – rombed@atlas.cz, nebo telefonicky 733343206)

Reklama

Partneři klubu