Aktuality

EX ST DKY a Přebor - Dorostenky čeká další čtyřboj

26.11.2009

 Další prodloužený a utkáními nabitý basketbalový víkend čeká starší dorostenky a tým Juniorek. 2 utkání extraligy a 2 utkání pražského přeboru během 4 dní nebudou snadnou záležitostí.

GAMES ST DKY web

utkání pražského přeboru                    utkání Extraligy ST Dorek

V extralize se v sobotním pražském derby potkáme s USK Praha. Toto utkání bude určitě zajímavé a i s přes naše postavení v tabulce do něj nebudeme nastupovat smíření s porážkou. Ba naopak, souboje Slovanky a USK většinou postavení týmů v tabulce moc nerespektují a vždy přináší zajímavou podívanou.

V neděli pak hrajeme veledůležité utkání proti BK Strakonice. Soupeřky jsou s jednou výhrou v tabulce až za námi a domácí vítězství by náš odstup od nich ještě zvýraznilo. V tomto utkání je vítězství jasným cílem.

V pátek sehrají Juniorky (z velké části St. Dorky) utkání pražského přeboru proti DSK Karlín. S ohledem na cíle v této soutěži to nebude jen rozehřívací a tréninkový zápas před víkendem. Věřím, že v kompletní sestavě budeme hrát naplno a samozřejmě na vítězství. Starší dorostenky, které nedostávají v extralize tolik prostoru kolik by si přály, tak budou mít možnost v tomto utkání o svoje minuty na hřišti zabojovat, těsně před víkendovými koly extraligy.

V pondělí pak náročný víkend zakončíme utkáním o první místo v průběžném pořadí pražského přeboru proti silným Libochovicím. V tomto utkání nám pomůžou i dvě hráčky A týmu žen. 

Starší dorostenky a tým Juniorek hrající pražský přebor čeká náročný víkend plný důležitých utkání. Všechny hráčky, tak určitě dostanou svoji šanci se nejen ukázat, ale svými dobrými výkony přispět k úspěšnému víkendu.

Reklama

Partneři klubu