Aktuality

Propadák na Severu Moravy

18.10.2009

SBŠ Ostrava   vs.    Basket Slovanka

94   :   64     ( 25:8, 42:26, 71:34)

Pamela: Včerejší zápas to byl velej problém s obraným doskakováním, voni toho moc nedaly napoprvé, ale…..

Marky:  v Tom včerejším utkání jsme měly problém s obraným doskakováním.

Sima:  Hmmm … to bude těžký…Bojovnost, nebyla žádná…..

Monča: (dlouze přemýšlí) Nesoustředěnost v obraně byla hodně špatná.

Kráca:  Myslím že na hřišti hrály maximálně tak tři hráčky a to se fakt hrát nedá. V útoku nám moc nepadlo a taky sme chvílemi nevěděly co hrát. V obraně jsme propadávaly. Za celej zápas nikdy nebojovalo všech pět hráček.

Anet:  Ze začátku sme z nich měly úplně zbytečněj strach a od toho se pak odvíjel zbytek utkání. Už jak sme přišli do haly to nebylo dobrý.

Habas:  No von nikdo nechtěl hrát na koš a z toho pak byly ty zbytečný ztráty. Navíc se pak nikdo nevracel do obrany. Jinak bez komentáře.

 

TJ Start Havířov    vs.    Basket Slovanka

88   :    48    (28:12, 57:23, 80:31)

Pamela:  Nejvíc nám dělaly problém jejich dlouhý hráčky. Když už jsem zastavily jejich FB tak nás pak lehce přehrávaly přes pivoty. Výpadky v obraně byly velký a nám navíc moc nepadlo.

Marky: Dneska sme taky měly prolbém s doskakováním a pak ještě s rychlým protiútokem.

Sima:  (dlouze přemýšlí) …. no hrůza no, co k tomu mám říct. Jsme vůbec nedoskakovaly.

Monča:  (po dlouhém přemýšlení) ….. hmmm …..

Kráca: Úplná katastrofa no. V útoku, v obraně, v nasazení…. ve všem prostě.

Anet: Dneska jsme hrozně propadaly v obraně a měly jsme nízkou úspěšnost střelby.

Habas:  Dneska to bylo hodně o doskakování, to bylo špatný a obrana byla taky špatná. No a navíc jsme měly špatnou úspěšnost střelby.

Betty:  já si myslim, že dnešní zápas jsme prohrály v soubojích pod košem (jak v útoku, tak v obraně) a taky střelbou.

 

Ani hráčky samotné v po zápasových komentářích na cestě domů nenašly na svých výkonech žádná pozitiva. I proto pouze krátký komentář trenéra:

RB:  Víkendové utkání byly ostudou se vším všudy. Po zápasové dotazy a komentáře kolegů trenérů k výkonu našich starších dorostenek se daly jen stěží spolknout. Nepříjemné byly o to víc, že se vesměs netýkaly našich basketbalových dovedností, ale točily se výhradně kolem přístupu a celkově odevzdaného herního projevu jednotlivců a našeho týmu jako takového. Reagovat na ně bylo zbytečné. Především samy hráčky, které v sobotu a neděli na hřiště nastoupily si musí sami přiznat jestli byly pro výsledky utkání basketbalové dovednosti naše a našich soupeřek, taktika na jedné nebo druhé straně, nebo prostě jen několikanásobně větší zaujetí a touha po úspěchu na straně severomoravských týmů.

Reklama

Partneři klubu