Aktuality

DL U17 Kolín a Říčany

22.10.2017

Včera SO i dnes NE proběhly zápasy i ve skupině DL 17 .

Sobotní soupeř přijel z Kolína a náš tým Basket Slovanka ,"B" byl posílen o pětici hraček z extraligy . Určitě to bylo znát ale cesta k vítězství nebyla opět jednoduchá .

Do půle hracího období to byla spíše přetahovaná kdo s koho .
Možná můžeme mluvit o štěstí že soupeř jelikož měl k dispozici málo hraček odpadl fyzicky pro nás výhoda jelikož byla ta možnost protočit více hraček byť je to systém v mini .
Účinek byl ale znatelný ..pak se zbytek zápasu jel ve znamení exhibice . Bohužel i tato situace měla trhliny ...Nemůžeme si dovolit v situaci 4 na 1 nedat, netrefil koš . Máme mnoho hezkých přihrávek i zakončení jste herně vyspělé to je vidět .. Je ale velká škoda co stačíte vytvořit za hlouposti a spálit vyloženě vše ..
Já si dělal, dělám poznámky stále .

Dnes tedy v neděli 22.10 přijela výprava z Říčan.
Přišel jsem za Vámi do kabiny a sdílel své poznámky aby jsme všichni věděli o čem je řeč..
Teď se budu opakovat ale pěkné momenty ihned srazí liknavost v útoku či v obraně. Ani v sobotu ani dnes to nebyla hra jednotlivce o kterou ani nestojím ....Jste jeden tým tak budete bránit, tak budete útočit ..

Děkuji všem hráčkam které se podíleli na vítězstvích Basket Slovanka "B" 102:50 Kolín a Basket Slovanka "B " 80:65 Říčany ..

Reklama

Partneři klubu